Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor mit tegyek? (AZ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joker0012 kérdése:

Most akkor mit tegyek? (AZ ELŐZŐ ILYET VÉLETLENÜL TÖRÖLTEM! )

Figyelt kérdés

Van egy lány akibe szerelmes vagyok, minden nap beszélek vele, minden nap akár 12-20 órán át beszélünk, suliközben, suli előtt, suli után.

Facebook on folyton sziveket küldünk egymásnak, meg hasonlók.

Pár hete megkérdezte, hogy járjunk e, mondtam neki, hogy rendben, járjunk, utána azt mondta, hogy lehet, hogy nem jó ötlet, mert akkor többé nem lennénk barátok.

2 hete megkérdeztem tőle, hogy járjunk e, erre azt mondta, hogy "nem tudom" de minden nap beszélünk, ugyanúgy öleljük egymást stb...



Most akkor mit tegyek???? Nem tértünk még rá a legutóbbi kérdésem óta erre a témára


2014. nov. 18. 15:51
 1/10 tarnai ***** válasza:
szórakozik veled. vidd dőlőre, és NE keresd. ha már megőrül, mond meg neki, vagy jártok, vagy hagyon békén. ennyi.
2014. nov. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2 éve ismerem... 2 éve minden nap beszélünk, egyik legjobb barátom
2014. nov. 18. 16:41
 3/10 A kérdező kommentje:
Ő biztos, hogy nem "játszik" velem ^^
2014. nov. 18. 17:07
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem még nagyon fiatalok vagytok, és nem tudnátok komolyan venni a dolgot.

Mondd meg neki, hogy barátok vagytok, és vond kérdőre! Miért kérdte meg, hogy járjatok ( ilyet hogy lehet megkérdezni? :D ) ha aztán visszavonta?

Szerintem csak kíváncsi volt, azért mondta neked, hogy növelje az önbizalmát. Ha neked tetszik, akkor továbbra is beszélgess vele, és add a tudtára, ha pedig nem, akkor meg nyugodtan maradjatok barátok.

2014. nov. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Komolyan gondolta, csak fél, hogy ha valami balul ütne ki, akkor többé nem lennénk barátok :)
2014. nov. 18. 17:58
 6/10 A kérdező kommentje:
Valahogy, nekem kéne lépni, mármint, nem úgy, hogy megkérdem, hanem hogy valamit teszek, de mit???
2014. nov. 18. 19:28
 7/10 J0keer ***** válasza:
reménytelen, legyetek csak barátok
2014. nov. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mármint mi? Az hogy össze jöjjünk, vagy pedig az, hogy együtt is maradjunk?
2014. nov. 20. 16:57
 9/10 anonim ***** válasza:

Ennyi problémázást, pedig a megoldás egyszerű. Amíg csak a kiadós beszélgetések és ölelések vannak, addig barátok vagytok. Azonban eljuttok CSÓKIG, ölelésben kalandozó kezekig, onnan már jártok.


És hogy mit tegyél? Csókold meg.

2014. nov. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm !!! :)
2014. nov. 20. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!