Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek akkor, ha? (...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek akkor, ha? ( többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiúbarátom akivel már elég régóta barátkozok és nagyon jól elvagyunk, elhülyéskedünk, elbeszélgetünk stb. Viszont az utóbbi időbe eléggé közel kerültünk egymáshoz és tudom, hogy szerelmes belém csak nem meri bevallani mivel nekem van barátom.Szeretem és nem akarom megcsalni és nem is csaltam meg,csak az a bökkenő, hogy a fiúbarátom iránt is érzek valamit.Sokat gondolok rá,vele álmodok rengetegszer és megmagyarázhatatlanul furcsa érzésem van amikor vele vagyok.


Ti mit tennétek a helyembe? Volt már valakivel hasonló eset?


2014. nov. 18. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Reni te vagy az ?
2014. nov. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Közhelyes de igaz:

"Ha egyszerre két embert szeretsz, válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem szerettél volna bele a másodikba. "


Engem is így hagyott el az exem, de azt mondom legyen mindenki azzal, akivel igazán boldog. Ha te úgy érzed, mellette boldogabb lehetnél, hajrá :)

2014. nov. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha kívánjátok egymást, akkor legyen.


Fiú lány barátság nem is van.

2014. nov. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát velem csak hasonló van, én nem vagyok szerelmes a haver fiúba, viszont ő teljesen odáig van értem. Nekem így sokkal egyszerűbb mert egyszerűen nem foglalkozok vele hogy közeledik felém, főleg hogy már ezerszer megmondtam neki, hogy nekem pasim van és én csak őt szeretem.

Szerintem döntsd el, hogy melyik fontosabb, a másikat meg egy kicsit hanyagold, mert ez így nem lesz jó. Ha másba vagy szerelmes akkor szakítanod kell a barátoddal, mert ez nem szép dolog vele szembe,

2014. nov. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
hát nehéz a jenlegi pároddal mióta vagy együtt?
2014. nov. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát már több mint 2 éve együtt vagyunk csak állandósult a kapcsolatunk és nincs benne újdonság :/ Előzőleg is voltak fiúbarátaim de egyik iránt se éreztem semmit maximum nekik tetszettem még ilyen nem volt velem.
2014. nov. 18. 18:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyilván egyébkánt más 2 év után egy kapcsolat, és más érzelmeket vált ki az "ismeretlen".

Egyik ember se ugyan olyan, nyilván emellett a srác mellett teljesen más lenne mint a jelenlegi párod mellett. Kérdés ez a más jobb-e az előzőnél, illetőleg lehet ugyan ezt éreznéd vele is 1-2 év múlva, hogy nincs a kapcsolatotokba semmi újdonság, "unalmas"


Talán először a mostanit kéne valami feldobni, valami új közös programok amik nem voltak, jégkori vagy bármi amihez kedvetek van, új szex pózok stb...

Nehéz dolog ez a szerelem :)

Szerintem mindenképp érdemes jól megfontolni, hogy érdemes-e lecserélni a jelenlegi párodat, vagy tudtok még színt vinni ebbe a kapcsolatba

2014. nov. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!