Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnek a saját parkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnek a saját parkapcsolatomban helyes döntesre jutni?

Figyelt kérdés
a ferjemmel most különvaltunk es van tőle egy kisfiam es en a ferjemet mindig szeretem de ő elment tőlünk mert mink az édesapamnal laktunk csak ő mat ott nem akart tovabb lakni es azt akarta hogy menjek vele enis meg a fiam is alberletbe ezzel nincs is gond de nem jo helyen es emberek közt van es en ezert nem mentem vele.ő ezt felfogta es inkabb ment az anyjahoz lakni es ott is akar maradni.én most mit tegyek ugy erzem összeroppanok.
2014. nov. 18. 20:42
 1/1 RRR ***** válasza:

és más hely nincs??

nem tudnátok valami olyat találni ami mindkettőtöknek megfelel???

2014. nov. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!