Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Benne lennétek abban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Benne lennétek abban, hogy a barátnőtök megsétáltasson titeket pórázon, kutyajelmezben a városban, és közben Bolhásnak szólítson?

Figyelt kérdés

Mondjuk így mennétek boltba aztán a szátokban hoznátok hazafelé a szatyrot. De akár csak egy sima sétáról is lehet szó.


Illetve lányok, ti megsétáltatnátok így a barátotokat?


Kb. ilyesmi jelmezekben például.

[link]

&

[link]


Vagy cikinek éreznétek, hogy mindenki titeket nézne, hogy mit csinál ez a két zárt osztályról szökött? :)


2014. nov. 19. 11:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nekem nincs bnőm,de Ha akarod Veled kiprobalnam-D
2014. nov. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
dehogy lennék benne :D
2014. nov. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

én ilyen hülyeségben nem lennék benne :D nincs bajom a szerepjátékokkal, de inkább online keretek közt hagynám, a való életbe nem vinném bele...meg ha mégis, nem hinném, hogy ebbe belemennék...nincs az az ok szerintem amiért ezen változtatnék :)


21F

2014. nov. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
igen
2014. nov. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Ha a lány beöltöznek McDonald's bohócnak, akkor benne lennék.
2014. nov. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
mi mindig így megyünk a boltba
2014. nov. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
-k
2014. nov. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
92%

És erre élvezne?

Az bizarr lenne.

Ha csak egy fogadást buknék el,akkor simán. Ha kicsi a tét,a kedvem sötét :D

2014. nov. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Én megcsinálom veled ha bevállalod hogy te meg nem viselsz ruhát. (A szőrszálhasogatás elkerülése végett, nincs rajtad semmi, legfeljebb egy pár zokni, 1 pár cipő, és egy sapka)
2014. nov. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Mekkora marhaság már :-D
2014. nov. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!