Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek? És mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? És mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
A barátommal tegnap este együtt töltöttünk az estét. Mi gumival védekezünk, úgyhogy most is azt használtuk. Váltogattuk a pózokat,amikor az aktus közepén megállít és mondja, hogy valami nem okés és folyik ki a gumiból az ondó, mikor megkérdezem ez hogy lehet.. Elélvezett? Ő erre azt mondta, hogy igen már az első póznál csak visszafolytotta emiatt nem érezte és gondolta addig folytassuk míg el nem élvez újra. És azt mondta ez nem az első eset. Erre nagyon kiakadtam. Az egy, hogy kockáztatva ezt csinálja és akár teherbe is ejthet, és hogy lehet ennyire felelőtlen. Ráadásul úgy csinálja, hogy én erről nem is tudok. Erre még ő volt felháborodva azon, hogy kiakadtam.. Ti mit szólnátok fordított esetben? Én reagáltam túl? 19/L

2014. nov. 21. 16:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem reagáltad túl.Egyik az hogy nem szólt neked más alkalmakkor /megbízhatatlan/ másik meg felelőtlen.Eléggé éretlen lehet a srác.
2014. nov. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
16%
Lásd be az a bajod hogy korán élvezett el.
2014. nov. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Ő volt a hülye, nem te.
2014. nov. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Éretlen tacskó a barátod.
2014. nov. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
22%
Cudar világ van na kérem, manapság már az a módi a csajok részről, hogy ha a csávó túl gyorsan élvez el, tehát balf.szkodik, akkor kidobják, mint macskát szarni, így némileg érthető a csávó tette.
2014. nov. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

2. Tartsd meg magadnak a velemenyed szerintem ;) nem ertem az ilyenek mert irnak egyaltalan, ha nem tudnak normalis valaszt adni

A többieknek pedig koszonom, hogy irtak.

2014. nov. 21. 16:31
 7/14 A kérdező kommentje:
5.: hogy dobnam ki ha mar tobb mint 3 es fel eve jarunk nagy szeretetben?.. Es ha 1 szex ilyen, es a tobbi pedig hosszu, az arany miatt nem ezt az egyet vennem figyelebe. En teljesen megertettem volna, sot ezutan meg kerdeztem is, hogy emiatt volt-e es azt mondta hogy nem.
2014. nov. 21. 16:36
 8/14 anonim ***** válasza:
Akkor beszéld meg vele a dolgot, csak meg tudjátok oldani.
2014. nov. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Inkorrekt, önző és felelőtlen viselkedés. (A sorrend szabadon változtatható.)
2014. nov. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
8%
Három és fél év azért elgondolkodhatnál a tablettán....
2014. nov. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!