Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok is vannak olyan periódusok hogy egyszer lebeszélitek a csillagokat is az égről, másszor pedig kevésbé vagytok beszédesek akár telefonálásnál akár élőben?

Figyelt kérdés
Sajnos még elég tapasztalatlan vagyok e téren.Illetve nem tudom, hogy mennyire kellene a fenti problémát figyelmen kívül hagynom. Néha van bennem ezek miatt egy kis csalódottság és olyan érzésem van hogy ha ő lenne az "igazi" akkor mindig ugyanolyan élvezetes társaság lennénk egymás számára. Amúgy még nagyon az elején járunk, nem tudom hogy ez a periodikus állapot meg fog e szűnni vagy egyáltalán javulhat e.
2014. nov. 21. 17:12
 1/1 anonim ***** válasza:

:) Olyan nincs, hogy valaki folyton 100 fokon égjen a másik iránt. Normális, ha épp nincs mit mondani egymásnak.


Nekem is van, hogy rossz napom van, és bizony nem vagyok túl jó társaság mondjuk egy fárasztó munkanap után. De előtte és utána minden szuper. Csak emiatt ne aggódj.

2014. nov. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!