Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? :' (

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval, van egy lány akit már nagyon régóta szeretek, viszont ő engem nem... kb. 2 évvel ezelőtt még tök jól kijöttünk egymással, sokat beszélgettünk, de mióta tudja hogy tetszik nekem azóta levegőnek néz, emberszámba se vesz, nagy ívben kerül nehogy beszélgetnie kelljen velem. Az osztályból is minden fiúval jóba van kivétel ugye velem. Emiatt szinte minden napom nagyon pocsékul telik, de ő ezt lesz@rja. Az meg még rá tesz egy lapáttal, hogy egész nap azt kell hallgatnom a LEGJOBB barátomtól, hogy ő így meg úgy d*gná meg ezt a lányt meg ezt meg azt csinálna vele... :'(
2014. nov. 22. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszel neki, hát nem tetszel, lépj túl rajta. Esetleg mondd meg neki, hogy oké, hogy nem akar tőled semmit, de barátok attól még lehetnétek, és vehetne emberszámba.

A barátoddal meg beszéld meg a dolgot, ha tudja, mi a helyzet, és tényleg a barátod, akkor abbahagyja.

2014. nov. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jó, csak az nem olyan könnyű, mert már nagyon megszerettem. Ez a barátkozós dolog meg nem fog össze jönni, mert már mondtam hogy levegőnek néz. Hiába mennék oda hogy "jó akkor legyünk csak barátok" elintézné egy sziával, hátat fordítana és elmenne. Barátom már tudja hogy tetszik a lány, de ezek szerint nem nagyon érdekli...
2014. nov. 22. 12:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!