Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nagyon fáj?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy nemrég kezdtem el a fősulit, és így párommal csak hétvégén találkozunk. Minden nap beszélünk telefonon, akkor úgy tűnik, hogy minden rendben van. Már több mint 5 éve együtt vagyunk, és ugyanúgy szeretem őt mint a legelején. Mindig hiányzik, s mikor találkozunk nem érzem, hogy kifejezné a szeretetét. Ott van előttem, se legszívesebben megölelgetném, agyoncsókolnám. Ő meg szinte felém sem néz. Ez a viszonzatlanság úgy érzem megőrjít. Azt mondja h szeret. Velem van a baj? Ennyi idő után megszokottnak kellene lennie, hogy nem szeretgetjük már annyira egymást? Mit csináljak azzal a hatalmas szeretettel?
2014. nov. 22. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Valahogy rá kéne bírnod,hogy legyen hozzád őszinte.Másképpen csak langyos állóvíz lesz továbbra is ez a kapcsolat.Míg nem tisztázod vele,mit érez,addig csak szenvedni fogsz.Viszont ha nem sikerül,el kell gondolkodnod akár azon is,hogy tovább lépsz.
2014. nov. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

:( Kedves erzo lanynak tunsz es orvendek hogy kepes vagy 5 ev utan igy rahaszkoni a srachoz. Legy te is az amit o szeret: netan oltozz szexin neki, probald csabitgatni mint a legelejen, ki tudja megmozgatod a fantazaiajat es adsz egy ujdonsag izt a kapcsolatotoknak.


Egy elponyhad kapcsit fel lehet dobni par uj helyzettel, stilusvaltassal, uj oltozkodessel vagy barmi ujjal. Es akkor az erzelmek es a vagyak is erosebben kaphatnak langra. :)

2014. nov. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
MÁr beszéltem vele, azt mondta h szeret. Meg azt is mondta, hogy már régóta vagyunk együtt, elvileg természetes, hogy nem úgy van mint az elején. Csak nekem olyan. Nagyon rossz. Már próbáltam új dolgokat, s mikor nem jön össze, én érzem magam gázul. :(
2014. nov. 22. 13:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet csak ugye a másik szemszögből,mondtam neki hogy már nem ugyanaz az egész szeretem de már nem úgy mint 3éve,sírdogált kicsit aztán megértette és mondtam neki hogy én döntöttem így hogy vele vagyok mivel "elköteleztem" magam.
2014. nov. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nem normális. Az a jó ha mindketten ugyanazt érzik. Ha meg az egyik jobban szeret, akkor az mindig szenvedni fog. Az ember szerintem vágyik a szerelemre. Ha meg már ez átvált valami másfajta szeretetbe, akkor olyan mintha azt mondaná, hogy beéri ennyivel is.
2014. nov. 22. 13:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is ugyanazt érzem, csak nekem nem ilyen hosszú kapcsolat után, még csak 1 hónap.

Nekem is nagyon fáj, ezért meg fogom beszélni a barátommal. Szerintem neked is ezt kéne tenned. Megmondod neki, hogy hiányolod, hogy kifejezze a szeretetét, azt is megmondhatod neki, hogy ha szeretne, akkor nem csinálná, hogy nem néz feléd...Lehet, hogy csak én gondolom úgy, de ha valakit szeretek, azt legszívesebben megölelgetném, minél jobban kifejezném felé, és szerintem ha a srác szeretne, neki is ezt kéne éreznie. Ezt a kifejezésvágyat vagy hogy mondjam:D

Nézz utána, hogy mi azok a szeretetnyelvek, mert az is lehet, hogy abban van a hiba, hogy ezek különböznek nektek nagyon.

2014. nov. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!