Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiakadnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakadnátok, ha a párotok ilyen "szabályt" szabna meg nektek?

Figyelt kérdés

Én nem szeretném, hogy a barátom nélkülem járjon bulizni, mert ki tudja, hogy ott mi történhet. Nem vagyok alapból féltékeny típus meg nem lógok a nyakán, de az alkohol mindenkit megváltoztat, szóval nálam alap dolog az, hogy egymás nélkül nem megyünk bulizni.

Szerintetek ez egy idegesítő szabály amivel csak teljesen jogtalanul elveszem a szabadságát, vagy ez másoknál is magától értetődő?


2014. nov. 23. 21:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Idegesítő, és azt mutatja meg hogy nem bízol meg benne.
2014. nov. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát speciel ha nem mehet el a haverokkal iszogatni meg dumálni egyet külön az ember azt én személy szerint nem díjaznám, pedig nem vagyok egy bulihuligán.. 24/F
2014. nov. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Néha menjen egyedül, néha vele.
2014. nov. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
86%
Már attól ideges lettem, hogy elolvastam.
2014. nov. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Asszem hamar otthangynalak, vagy csak nem tartanam be:)
2014. nov. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem tul szimpatikus ez a "szabaly"...
2014. nov. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kell olyan barátnőt választani, akiben meg lehet bízni és legfőképpen alig vagy nem iszik.
2014. nov. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 DanteSparda ***** válasza:
47%
1. ez neked is szól szerintem teljesen érthető voltam már diszkóban haverokkal akiknek volt párjuk és otthon hagyták és a diszkóban sok mindenkivel smároltak szóval ha valakinek van párja akkor menjen azzal bulizni és ne egyedül
2014. nov. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
85%

Szóval téged megnyugtat, hogy cska azért nem csal meg, mert nincs rá lehetősége? Akkor neked alapvető problémád van az önértékeléseddel és a másik nemről alkotott általános képeddel.


És igen: ilyen szabályt nem fogadnák el. És nem is várnám el, hogy fordítva működjön.

2014. nov. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Jah elég idegesítő. Hadd menjek már oda ahova akarok, egy párkapcsolat nem erről szól, hogy te mond meg mit tegyen a másik.
2014. nov. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!