Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik ajándék lenne a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik ajándék lenne a legjobb a barátomnak az alábbiakból?

Figyelt kérdés

A barátom 23 éves és szeret olvasni.

- könyv (tudom, milyen téma érdekli, de nem tudom, hogy pontosan melyik könyv van már meg neki, meg melyik nincs)

- könyvlámpa (szerintem hasznos lenne, mert sötét van a szobájában és egy ilyen hasznos lehet buszon is, vagy bárhol)

- laptop hűtő ventilátor (erre azért gondoltam, mert tudom, hogy volt neki egy, de az tönkrement)


köszi, ha segítetek :)



2014. nov. 24. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:

hát a könyv az necces, így hogy nem tudod mi van meg neki, meg ha neten is olvas, akkor lehet ott is olvasta már, vagy fent amit épp megvennél, és akkor feleslegesen veszed meg

én személy szerint a könyvlámpára voksolnék, az valamivel érdekesebbnek tűnik mint a laptop hűtő ventilátor :)

2014. nov. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sztem, ha olyan, mint én, akkor lekaksizza, h mit kap, csak azt, h kitől kapja. :)
2014. nov. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jó az is igaz, hogy nagyjából mindegy, hogy mit kap, mert úgyis a gesztust fogja értékelni :)
2014. nov. 24. 10:59
 4/6 anonim ***** válasza:
2.:)
2014. nov. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mivel gondolom még nincs jövedelmed praktikus tárgy helyett, inkább szexi apróságot vegyél, pl:

-narancsos fényű sólámpa (hangulatos fény együttléthez)

-fürdősó, fürdőgolyó (együtt-fürdéssel kipróbálva)

-illő olajos mécses szoba illatosításához, masszázsolaj (ezeket is megfelelően tálalva)

2014. nov. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem könyvlámpát vennék, hanem olyan állólámpát, amit oda lehet állítani fotel mellé például, hogy lehessen látni, mit olvas az ember, olyan kis fejűt. Ha sötét van a szobában, akkor ez a legjobb, és ez még a szobában hangulatot is csinál. Igaz, egy kicsit biztos drágább, mint az a könyvlámpa, igaz, én még nem láttam olyat.
2014. nov. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!