Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy kételkedt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy kételkedtetek a párotokban, akár iszonyú féltékenyek voltatok, vagy minden érzékszervetekkel éreztétek, hogy valami baj van és TÉVES-nek bizonyult a megérzésetek?

Figyelt kérdés
Nem csak a féltékenységre vagy harmadik fél bekavarására értem a kérdést, hanem bármi másra.
2014. nov. 24. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem.
2014. nov. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha valami bajt éreztem, akkor később mindig kiderült, hogy igazam volt. De szerencsére nem gyakran volt ilyen.
2014. nov. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem volt téves!
2014. dec. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nem volt ilyen....az ember megérzi ha baj van.
2014. dec. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amikor úgy éreztem,gáz van,akkor az is volt,tehát sajna nem tévedtem.
2014. dec. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Volt, hogy igen, volt hogy nem. Általában túlreagálom a dolgokat, és mások segítségét kérem... Sosem gondoltam, hogy megcsalna a barátom, csak kegyetlen féltékenységet érzek, de sosem rendezek jelenetet.

Most is egy ilyenben vagyok, este kiderül, hogy igazam volt-e. Nem vagyok féltékeny típus, de szerintem Ő próbált is most engem provokálni, és kiakadt, hogy nem reagáltam, hanem inkább lehiggadtam. :D

2014. dec. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsó, írd majd meg mi történt este :)


Na igen, érdekes ez a féltékenység. Ha féltékenykedik az ember az a baj, ha nem féltékenykedik akkor meg provokálják, hogy féltékenykedjen. De ha már egyszer ingerelnek, akkor utána féltékenykedővé válhatsz, ami meg utána idegesíti a párodat... Én emlékeztetném, hogy nem véletlenül ilyenek az érzéseim :)

2014. dec. 26. 16:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!