Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitott velem a barátom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitott velem a barátom. Most minden ajándékot amit kaptam tőle plüss állat meg ilyenek az vissza adjam?

Figyelt kérdés
nem azért kérdezem mert annyira megakarom tartani a dolgait tőle, de ha vissza adom akkor ugyis csak kidobná nem??
2014. nov. 24. 22:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#10


Ebbe van logika végül is az arany és elég sokat ér és legálisan eladható

2014. nov. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Szerintem akkor csak elrakom egy dobozba a dolgokat.. aztán majd ha rá veszem magam akkor ki is dobom.. a nyakláncokkal mi van?? semmikép se hordjam őket ugye??
2014. nov. 24. 22:55
 13/16 sajtosmákosbabkonzer ***** válasza:
100%
én személy szerint hordtam az exemtől kapott nyakláncot, mert egy k* rva jó nyaklánc volt :D R.I.P. nyaklánc </3
2014. nov. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
ne dobd el, ne is add vissza, csak tartsd meg. Elég rosszul érintene engem, ha a csajom kidobná a dolgokat amit tőlem kapott. Én úgy se tudnék velük mit kezdeni, de kidobni bunkóság. ha idegesít csak ragd el valahova. Majd egy bizonyos idő elteltével(évek,nem napok nem is hónapok) ha már nem kellenek kidobhatod őket.
2014. nov. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha jók a hordható cuccok (pl. nyaklánc), akkor miért ne vehetnéd fel? :D
2014. nov. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%
Ha Neked kedvesek ezek a dolgok (függetlenül attól, hogy kitől vannak) és szívesen megtartod / hordod őket, akkor hajrá. :) Ha "rossz rájuk nézni", akkor add / ajándékozd el őket, akár személytelenül is: add adományboltba, gyerekeknek a plüssöket...cipősdobozba Karácsonykor, ilyesmi. Visszaadni nem jó ötlet szerintem. Egyrészt mert nem tud mit kezdeni vele, másrészt meg valószínűleg bántó is.
2015. márc. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!