Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Dilemma! A biztonságos régi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dilemma! A biztonságos régi, vagy a bizonytalan új? Avagy hogyan mentsük meg a szenvedélyt?

Figyelt kérdés
Mit lehet tenni, amikor már az évek elteltével nincs kedvem a szexhez? Nem, nem tudom megmondani, hogy mit akarok másképp, az lenne az igazi váltás, ha másik pasi lenne ott. De ez nem opció, mivel szeretem a mostanit és tökéletes családapa lesz majd egyszer, és nem akarom szélhámosokra vesztegetni az időmet. Na meg végre találtam valakit, aki a világ végére is követne. Persze, ez nem volt mindig így... az elején jó volt, imádtam, de ő nemtörődöm volt sokszor, haverok az első helyen, ésatöbbi... néhány hisztitől eltekintve, türelmes voltam. Mígnem addig jutottunk, hogy már szinte sehova nem jártunk el együtt(külön igen), és a közös nyaralást sem lehetett megbeszélni 2 év után, mert attól féltem, h megint azt a választ kapom, hogy "majd a többieket megkérdezem", vagy hasonló. Végül mégis együtt mentünk, meg a rákövetkező évben is(szerintem azért mert kissé szétesett az a társaság). Aztán a nyáron összehozott a sors valakivel, akivel tökéletesen működött a kémia, minden porcikám beleremegett. A csókig nem jutottunk el, mivel ugye van barátom. Hatalmas balhé lett a dologból, együtt maradtunk, a fiúval meg kellett szakítanom minden kapcsolatot. Előtte is gondjaim voltak a szex-szel(legalábbis az utóbbi fél évben), de ezek után totál nincs kedvem hozzá, és csak egy nyűglődés az egész. Mi a teendő? Próbálom helyrehozni az érzelmeimet, meg a dolgokat de az a sok elutasítás és lepattintás... nekem fájó pontok. A pasim meg most nagyon kapar. Amúgy dolgos, rendes, vices, szeretetre méltó egyén, ilyen rendes embert még életemben nem láttam. 3,5 eves kapcsolat. Köszi a válaszokat!

2014. nov. 25. 01:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hm.. Te csak nem akarsz 2 szék közül a pad alá esni.


Gondolom nem 60 évesek vagytok, szóval akkor még megérteném, hogy már nem akarsz mást keresni, akivel jó lenne a szex mondjuk. Ami azért egy párkapcsolat egyik nagyon fontos alapja.

De fiatalon ne éld már úgy az életed, hogy a hátad közepére kívánod a szexet azzal, akivel vagy. Egyébként ha valóban szeretnéd, akkor nem lenne gond azzal sem, hogy kívánd a vele való szexet. Szerintem amit érzel az már csak megszokás, ennél nem több.


Ha meg megvárod a szakítással, míg lesz másik pasi a képben, az meg elég gerinctelen dolog. Nekem legalábbis nagyon ez jött le a feltett kérdésből. Hogy leginkább erre hajtasz.

Tudod a szingli létbe sem halt bele még senki. Nem tragédia, ha egy időre nem lesz pasid...Akivel most vagy, le kellene zárni a kapcsolatot, mert vele sem tisztességes, hogy nem vagy már benne ebben. Fejben, lélekben már teljesen máshol jársz. (más pasiknál)

2014. nov. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! De közben meg amikor hétközben nem vagyok vele, akkor hiányzik... örülök az sms-einek is mindig, meg minden... benne most tudatosult, hogy elrontott dolgokat. Adok még egy esélyt a dolognak, mert látom h akar változtatni, de a szex téma az necces továbbra is... de nem az van, hogy ha szeretik egymást a felek, akk is lehet vele gond? pl a házasságokban megszűnik....
2014. nov. 25. 22:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van 1-es versenyzőnek, kérdező. Tudod, a szerelemnek sokféle mélysége létezik. Amiben te vagy, az meg minden, csak nem szerelem. Tudom, amíg benne vagy, azt hiszed, hogy az. De hidd el, ha kilépsz belőle, idővel látni fogod, hogy felejthető kis momentum volt csupán az életedben, és sajnálni fogod, hogy ennyi időt elvesztegettél rá.

Azt írod, próbálod helyre hozni az érzelmeidet. Az érzelmek azonban nem tönkrement biciklik, hogy itt meghúzz egy csavart, ott megfeszítsd a láncot, felpumpáld a kereket és már kész is. Az érzelmek VANNAK. Vagy (mint esetedben) nincsenek. Erről nem tehetsz. Ez a pasi ennyit volt képes kihozni belőled. Menj és keresd meg azt, aki mellett újra nőnek érezheted magad, annak minden átkával és áldásával együtt.

2014. nov. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De remélem, azért valamilyen módon megtarthatom őt.. még ha csk barátilag is... mert annyira jó ember. Egyébként előbb-utóbb mindenkinél kihűélne a dolog, nem? vagy? amúgy vannak érzelmeim, mert különben otthagytam volna..
2014. nov. 26. 16:35
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet akármilyen jó ember, ha nem illetek össze. Mert tudd, nem mindenki passzol össze mindenkivel. Vannak, akik vonzódnak egymáshoz, vannak akik taszítják egymást. És a vonzódásnak is van rengeteg fokozata.
2014. nov. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Őszinteség, face too face! Enélkül nem fog menni! Mivel Nálad sok feltétel létezik egyszerre: ész, értelem, szív, praktikus dolgok összessége, a vaginád, nehéz lesz megtalálnod a legjobb döntést. Szerintem a legrosszabb döntés az volna, ha a vaginád győzne! Ugyanis most másért izzik a vaginád, de vele is ugyanolyan szintre fogsz egyszer kerülni, mint amiből most menekülnél!
2018. máj. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!