Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mindenképpen kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mindenképpen kell hogy párunk legyen?

Figyelt kérdés
Én alapból nem tudok alkalmazkodni senkihez,vad és betörhetetlen vagyok,a saját szabályaim szerin a saját világomban élek.Annyit csalódtam az emberekben hogy elegem lett ebből,és megedzett az élet és ilyenné váltam.Többet nem fogok alkalmazkodni senkihez,azért hogy még 1 milliószor átgázoljanak rajtam.
2014. nov. 26. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

Igen.


Egyedül is lehet lnni, csak nagyon rossz. Esetleg még pármilliárddal a zsebben mókás, de amúgy nem

2014. nov. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Igen, én úgy érzem, hogy csak egy párkapcsolat adhat értelmet az életnek. Bár vannak hobbijaim meg elfoglalom magam, nem unatkozom, viszont valami nagyon hiányzik. Bár lehet csak azért gondolom így, mert 28 évem alatt még egy randira sem jött el velem egy lány sem a külsőm miatt.
2014. nov. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

ma 15:30


Akkor még te fiatal vagy..

Idősebbnél egyszer betelik a pohár,és azt mondja itt kész vége. (lehet hogy ezt más szivja meg,de ez van)

2014. nov. 26. 15:33
 4/9 anonim ***** válasza:

Sokan csak és kizárólag a saját nézőpontjukból képesek értékelni a világot, ezért azt hiszik, mindenki más is úgy működik, mint ők. Ilyenkor hallod az unalomig koptatott "lehet egyedül élni, csak nem érdemes" frázist. Nem mindenkinek azonosak az igényei. Nem mindenki ugyanolyan személyiség. Ha valamiről úgy érzed, neked nincs rá szükséged, értelmetlen külső nyomásra és a környezet elvárásai miatt tenned, azzal csak önmagad csapnád be.


Az persze más kérdés, hogy benned amúgy volt és lenne késztetés a próbálkozásra, akartál ismerkedni csak csalódtál. Így viszont ez inkább hangzik panaszkodásnak mint valódi önálló függetlenségnek:


"Többet nem fogok alkalmazkodni senkihez,azért hogy még 1 milliószor átgázoljanak rajtam."

2014. nov. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
28 evesen nem randiztal??? De gaz!!!!
2014. nov. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehet egyedül is élni na ja.


Csak pármillió ropogós Deák Feri, több rekesz sör meg egyéb alkohol bekészítve, fehér por, injekció, százezer karton extra cigi, prostik...

2014. nov. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül! Abban az esetben, ha nincs rá szükséged, h más teljessé teszi az életedet önmagad számára, akkor enélkül is lehet élni.
2014. nov. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

ma 15:34


Irtam a kérdésben,nekem ilyen a személyiségem.

Ilyen lett az évek alatt. Nem mindenki képes alkalmazkodni egy másik emberhez. Ilyenről nem hallotál még? Legtöbb kapcsolat is ezért megy tönkre,mert nem tudnak a felek alkalmazkodni egymáshoz. Szerintem nincs ezzel probléma. És logikus ha nem érzik a felek az egyenjogúságot akkor elmenekül v melyk,ez az egyenjogúság dolog is van akinek fontos van akinek nem.

2014. nov. 26. 15:56
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem kell mindenképp párban élni. Valaki ilyen, valaki olyan. Mindenkinek csak saját magának kellene megfelelni, nem a társadalmi elvárásoknak.


Azért ne zárkózz el teljesen, maradj nyitott, mégha nehéz is. Jó, ha vannak az embernek társas kapcsolatai (nem csak párkapcsolat).

2014. nov. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!