Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel jó egy évig voltunk együtt, sajnos több dolog árnyékolta be a kapcsolatunkat, végül is szakítottunk, nem látunk egymás mellett közös jövőt, stb. Maradtunk barátok, kapcsolat előtt jó egy évig haverkodtunk. Viszont így sem tudunk működni, folyamatosan vagdaljuk egymás fejéhez a sérelmeket. Szerintem nem volt igazi párkapcsolat /1 év alatt 3x sikerült együtt aludnunk, és nem vagyunk már huszonévesek/ Ő meg nem is igazán akart velem párkapcsolatot, elmondása szerint. Szóval bántjuk egymást, de ha nem beszélünk, rövid időn belül egyikünk nyit a másik felé. Miért van ez?
2014. nov. 27. 11:27
 1/1 anonim válasza:

Egyszerű a válasz. Az ellentétek vonzzák egymást!

Én egy időben hasonlóan jártam az exemmel, de ha nincs mit tenni, hát nincs mit tenni. Mondom, amit én csináltam. Folyamatosan veszekedtünk, mind amíg együtt voltunk és mind, amikor "barátok maradtunk". Egy ideig én megbeszéltem vele, hogy járjunk össze csak szexelni, mert jó vele, de ezt nem ajánlom, mert tuti abba a hibába esel, hogy újra beleszeretsz.. :D Miután meguntam, hogy folyton balhézunk, pedig elvileg "barátok" vagyunk, szépen szóltam neki facebookon, hogy ne haragudjon, de le fogom tiltani. Mindkettőnknek így lesz a legjobb. Ő bele ment (ha nem ment volna bele, akkor is letiltom) és letiltottam. Vártam pár hónapot, mire minden érzelem eltűnik és csak utána oldottam fel. De akkor sem írtam neki és nem jelöltem ismerősnek. Végül bejelölt, néhányszor dumáltunk, de már semmi gond nem volt. Ezt tanácsolom neked is. Ha pedig nem face-n vesztek össze állandóan, akkor szólj neki, hogy semmilyen formában nem kívánod tartani a kapcsolatot.

2014. nov. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!