Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből tudnék személyes ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudnék személyes ajándékot készíteni?

Figyelt kérdés
Nemsokára 1 évesek leszünk és akarok vmi elég személyes ajándékot adni bnőmnek . Karácsonyra kaptam tőle egy ilyen emlék dobozt ami gondolom tudjátok mit tartalmaz én meg egy fotóalbumot és vmi ilyenben kéne a segítség :) előre is köszönöm és ne hülyeséget írjatok
2010. jan. 30. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg süthetsz neki valami finom sütit...?
2010. jan. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
csináltass párnát kettőtök fényképével vagy egy órát ugyanígy
2010. jan. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy egy naptárt, közös képekkel, alá esetleg kedves idézetekkel, vagy ha van közös számotok, annak egy részletét végigírhatod, mondatokként a hónapokhoz. Én ezt csináltam még anno exemnek, csak fotoalbumba. Csak te azt már előtted.. Vagy ha még nem vettél neki ékszert, vagy ha vettél is, mondjuk karkötő vagy gyűrű, amibe belegravírozol vmi kedvességet. Szeretlek, vagy vmit ami jellemez titeket. Remélem segítettem :)
2010. jan. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
és szerintetek ha veszek egy pólót és az 1 év alatt használt szavakat ilyen festékkel ráírom ?!
2010. jan. 31. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!