Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmehetek a bnőimmel bulizni a barátom nélkül, aki egyébként sincs oda attól a zenestílustól?

Figyelt kérdés
Vidéken van szóval nem is tudna jönni, persze meghívtam, meg szeretném is ha jönne ,mert ha ott van sokkal jobban érzem magam!

2014. nov. 28. 03:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Persze, miért ne mehetnél?


Mindenkinek szüksége van néha egy kis külön időtöltésre a barátokkal, ez nem jelent semmi rosszat. Biztos ő is megy néha a haverjaival sörözni meg dumálni.

2014. nov. 28. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
El, nem kell mindenhová a barátoddal járnod.
2014. nov. 28. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én őszintén megmondom,nem nagyon örülnék neki a helyében az a baj hogy nagyon féltem a barátnőmet bízom benne de mégis tudom hogy olyat mint ő soha a büdös életbe nem találnék de szerencsére ő nem is akar menni,néha nekem kell mondanom hogy menjen el valahova a barátnőjével/barátnőivel.
2014. nov. 28. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért ne mehetnél? Ha nincs meg a bizalom és pórázon kell tartani a másikat, akkor egy kapcsolatnak alapból semmi értelme.
2014. nov. 28. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, megtiltom!
2014. nov. 28. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem mehetsz el.
2014. nov. 28. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen igen! Én mindig biztatom a barátnőm, hogy nyugodtan tartson "csajos" estéket. Én is lemegyek nélküle a cimborákkal sörözni. Nem kell mindig együtt lenni. Meg egyébként is nagyon király érzés amikor más helyen voltatok az este, de kicsit ittasan bezuhantok az ágyba és egy élénk szexben levezetitek az egészet.
2014. nov. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Oda mész ahová akarsz. Nincs is annál szánalmasabb amikor egy pasi megpróbálja megszabni a barátnőjének/feleségének hová mehet, mikor és kivel.


Érezd jól magad:)

2014. nov. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2014. nov. 30. 02:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!