Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párok, akik megünneplitek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok, akik megünneplitek az évfordulótokat! Honnan számoljátok?

Figyelt kérdés
Első talkálkozás, első "hivatalos" randi, első csók, első együttlét?

2014. nov. 28. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól a naptól, ahogyan összejöttünk. Amikor mindketten kimondtuk, hogy részünkről ez már kapcsolat. :)
2014. nov. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kettő van.

1 amikor találkoztunk először

2 házassági :)

2014. nov. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amikortól a kapcsolatunk "hivatalos" lett, vagyis mindketten kimondtuk, hogy szeretlek.
2014. nov. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 xyzptlk válasza:
Mi kettőt tartunk. Az első a találkozásunk ünneplése, mert nagyon sok véletlen esemény (vagy a sors) kellett hozzá. A második pedig a fél évvel későbbi első csóké (és az érzés, mint ha szárnyalnék) amikor nyilvánvalóvá tettük, hogy ez nem csak egy szimpla barátság. És azóta már 13-szor megünnepeltük mindkettőt.
2014. nov. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi a házasságit ünnepeljük, de az első randiról is megemlékezünk.
2014. nov. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi az első randitól számoljuk a kapcsolatot, mert már aznap este megbeszéltük, hogy mindketten akarjuk a kapcsolatot:) A férjemnek egyértelmű volt hogy akarja azt mondta, nekem nem annyira, mert akkoriban többször jártam úgy, hogy a randin úgy viselkedett 1-2 pasi hogy akarja, aztán neten közölte hogy mégsem, szóval átvertek. Így jobbnak láttam megbeszélni.


A házassági évforduló meg egyértelmű. Amúgy pont fél év és 5 nap van a két dátum között. Szóval évente 2 évfordulónk van:)

2014. nov. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi az első csóktól.
2014. nov. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi egy hónapig ismerkedtünk, mire elhatároztuk, hogy komolyra vesszük. Illetve én már előbb tudtam, ő kicsit óvatosabb, de amikor kimondta, hogy "Legyél a párom!", onnantól számoljuk. :)
2014. nov. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!