Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bavallottátok párotoknak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bavallottátok párotoknak hogy félreléptetek vagy hallgattatok róla?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy bízom a páromban de abban nem hogy öszintén elmondana mindent.Több szituáció volt már rá hogy mástól tudtam meg dolgokat,ami nem megcsalás de más nökkel való pletykákat.És rájöttem arra is hogy nem védi meg a kapcsolatunkat.Inkább eltüri a róla és más lányról szóló pletykákat.Pl volt h állitolag a mukatársnöjével volt moziban,meg ugyanaz a lány szerelmes belé,meg a lányt párommal piszkálják mert zavarba tudják hozni vele.Párom tudta de sose tett semmit.Meg voltak még aprobb dolgok.És tudom h nem csalna meg de hosszu az élet.Bízok benne de ugyerzem ha véletlenül mert ugye kitudja,félrelépne nem mondaná el.Mert pl ezek a munkatársnöivel valo szobeszedeket mások mondtak és furcsa volt mert kammilláztam h mivan.Ö azt mondta azért nem mondta el ezeket mert nem akart veszekedni.Án ezt megértem de tudjátok én soha se hoztam ilyen helyzetbe.Mindig azt kértem töle inkább töle tudjam meg mint mástol.Legyen öszinte.Tudom nem olyan nagy dolog meg hiszek neki h csak pletyka volt.De rájöttem hogy fél.És tudom hogy gyáva.Nem tudom mit csináljak.Nagyon szeretem és ö azt mondja majd idövel el akar venni.Már 4 éve vagyunk együtt.De félek h titkolozos kapcsolatban fogunk élni :( Teljesen bízzak meg benne?ti hogy vagytok ezzel?persze tisztelet a kivételnek!!!De aki félrelépett bevallotta?meddig hallhatott?vagy volt akinél kiderült?Bízom benne de a mai nökben nem.És tudom h a férjes emberekre csak azert is rámásznak.Es csak egy gyenge pillanat és megvan a baj.Tudom most hülyének néztek.De ki kellett irnom magambol.
2014. nov. 29. 07:50
 1/2 anonim ***** válasza:
ha valaha is megakar csalni meg is fog és tán sose tudod meg, ez ilyen... elég sumákolósnak tűnik abból amit leírtál, de azt is írod tudod hogy nem csalna meg, tehát bízol benne nem? többnyire nem szokás bevallani az ilyet, de így sincs értelme férjhez menni ha utána végig azon kattogsz megcsal e.
2014. nov. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Férfi bizonyos dolgokban soha nem lehet a párjául választott nővel őszinte, pl. szexuális vágyait illetően, mivel genetikailag kódolt a természetes késztetés arra, hogy külsőre vonzó, ápolt nő már kívánatos szexpartner legyen.


A hűség meg max. addig tart, hogy nem a férfi kezdi az ismerkedést, hanem a nő provokálja ki. Pl. egy csapatépítésen ha egy vonzó kolléganő jakuzziban egy férfikolléga ölébe ül és utána szobára hívja, arra már kevés férfi tudna nemet mondani.


Aki egy kicsit sikeresebb férfipéldány, arra jellemzően a nála egy fokkal alacsonyabb szintet képviselő nők körében nagy a kereslet.


A vicces az hogy párkapcsolat, családtervezés szempontjából pont a nőknél sikeresebb férfiak a megbízhatóbbak, mert nekik egy rekreációs célra használt új nő nem olyan nagy újdonság (ezért fel sem merül bennük, hogy érte családi életüket felborítanák, ha csak nem hárpiásult el otthon a feleség), míg egy nőknél kevésbé sikeres férfinek az újdonság el tudja venni az eszét.

2014. nov. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!