Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Üdv Mindenkinek! 58 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv Mindenkinek! 58 éves sportos diplomás fickó vagyok, szerethetek egy 42 éves nőt, aki esetleg pár év múlva kiadja az utamat a korkülönbség miatt?

Figyelt kérdés
Sajnos a nejemmel már régen nem működik a kapcsolat, és a teniszpályán rám startolt egy nálam jóval fiatalabb hölgy. Titokban szerelmes vagyok belé, de nem látom a jövőt, és nem szeretnék később sem magamnak, sem másnak fájdalmat okozni. Vagy az életet teljesen spontán kell élni? Ti mit mondanátok?
2014. nov. 30. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel leírtad azt,hogy diplomás stb, tuti nem vagy az
2014. nov. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdés kamu, de azért válaszolok komolyan.

Szerintem igen, simán.

Egy 42 éves nő már nem fog meghülyülni, hogy ő gyereket akar. Tehát ez már tuti nem lesz vita téma. " felnőtt ember között pedig a korkülönbség magán ügy.

2014. nov. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ismerek olyan idős párt, akik között 25 év különbség van, és így öregedtek meg, együtt maradtak. De nyilván nagyobb az esély szakításra nagyobb korkülönbség esetén, ezt egyébként konkrét adatok is így mutatják. (Azoknál a pároknál a legkisebb a válás aránya, ahol a korkülönbség 3 év alatt van.)


Ezzel együtt én belevágnék, ő is rád startolt, szerelmes vagy belé, örülj neki, ebben a helyzetben nem okoskodni kell, hanem cselekedni!:)

2014. nov. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most komolyan, 58 évesen mi a fenét kell gondolkodni a jövőn? Az élet nagy dolgai már ki vannak pipálva, most már csak arra kell figyelni hogy legyen aki megédesítse. Gondolom a hölgy részéről is hasonló lehet a helyzet. Ne tököljön fater, húzzon bele! Jelentsen ez bármit is.
2014. nov. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem szeretheted, megtiltom.
2014. nov. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hüha 58 évesen kérdezed ezt [háá 80%-ban valszeg trollok/tinik/depis, csöndes/hülye] ezen az oldalon, az ,, hát vagy rohadtul nincs semmi tapasztalatod, ami érdekes hogy hogy a tökömbe lett akkor diplomád, vagy diplomás létedre,,,,


vagy lehet anno valaki lepénzelte az egyetemet hogy adjanak egy diplomát, az amúgy magántanuló otthon világtól elzárt xy-nak.

2014. nov. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!