Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ez féltékenység?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel szétmentünk, őneki lett másik kapcsolata hamar.. Majd lett nekem is, de addigra az övének vége lett. Most meg írogat nekem, hogy bocsássak meg neki (megcsalt), találkozzunk. Egyszer találkoztunk, de ő meg bugyira, és tangára vetkőzött előttem, azt mondta szeret velem szívozni, nem akart szexelni, csak szórakozott. Állítása szerint nem akar lefeküdni velem, de gondolom csak így védekezik, én is mondtam, hogy nem csalom meg barátnőm vele. Szóval ezt most hogy gondolja? Ilyenek a csajok? Régebben még olyat is mondott járjak hozzá zacskót üríteni.

2014. dec. 1. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Kidobta az új kan? :DD Most már jó lenne a régi is? :DEjj ejj bitches everywhere
2014. dec. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
minden nő más lehet tényleg csak szívózik veled és azt várja ha egyszer véletlen hibázol akk annyi a kapcsolatodnak
2014. dec. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"bugyira, és tangára vetkőzött előttem"


És melyik volt alul?

2014. dec. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem féltékenység.Egyszerűen nem bír a csaj a picS*jával,küldd el a francba.
2014. dec. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!