Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Döntésképtelen vagyok.. Két hónapig voltam együtt egy fiúval. Külsőleg egyáltalán nem volt az esetem. Ő belém szeretett és újrakezdené a kapcsolatunkat, de az édesanyám azt mondta, hogy nagyon csúnya jobbat érdemelnék... viszont a belső értékei fogtak meg engem és anyukám véleménye miatt nem békülnék ki vele, mert szégyellem.
2014. dec. 1. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:
ha szégyelled, akkor nincs értelme. mondjuk ha anyukád véleményére ennyire adsz, akkor nem vagy még felnőtt egy kapcsolathoz.
2014. dec. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Húúú én hányszor kaptam a savat emiatt. Mindig mondta, hogy gyönyörű nő vagyok tehát nőies és mit csinálok én azzal a gebe kölyökkel....Hát nem is volt hosszú a kapcsolat, utána tényleg rájöttünk, hogy nem vagyunk egymáshoz valók. Ettől függetlenül ahogy barátok úgy szülők véleményére sem szabad adni amennyiben csak külsőleg látják a problémát. Lehet ha megismerné akkor máshogy vélekedne róla. Egy csúnya embert is meg lehet szeretni és egy idő után anyukádnak se lenne semmi baja vele. Hány évesek vagytok?
2014. dec. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hihetetlenül primitívek vagytok édesanyáddal együtt....
2014. dec. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszünjük szépen az utolsó kommentelőnek! :D Hát én 19 éves vagyok. A barátom 16...és ezért se nagyon tudok dönteni, mert látszik hogy van köztünk pár év.
2014. dec. 1. 23:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Aha. Azért kérdeztem a korotokat mert nálunk is kb ennyi volt. Hát mindentől függetlenül azt tanácsolom, hogy kicsit komolyodj meg. Ő azért még gyerek ha másként nem de korban igen. Ő nem egy férfi, 19 éves nőként nem nézhetsz egy 16 évesre férfiként. Hozzád már 20 évesek valók és anyukád is ezt akarja, hogy férfi legyen melletted. A nők különben is korábban érnek.
2014. dec. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy őszinte legyek én is így érzek. :)
2014. dec. 2. 00:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!