Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek olyan lányok, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan lányok, akiknek tetszenek az elálló fülű fiúk?

Figyelt kérdés
Sajnos szétállnak a füleim.. Eddig még nem találtam olyan lányt, akinek tetszettem volna egy kicsit is... Megműttetném, de a műtét nagyon drága.. Léteznek olyan lányok, akiknek tetszenek a hozzám hasonló fiúk? 18/F

2014. dec. 2. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez nem jelent semmit.


És ne aggódj, csomó egyéb indok van amitől nem tetszhetsz egy lánynak ^^. Ugye máris mennyivel jobb :3

2014. dec. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt már hogy tetszett ilyen pasi.
2014. dec. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem léteznek.... csak az álmokban.
2014. dec. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

igen, de kit is izgat ez. Az álom világ a legjobb. Képzeld el ha sikerül elsajátítanod az álmodás tökéletes művészetét, azt álmodsz amit csak akarsz.


Az életedben meg szerezel valami jó munkát azt elvagy, meg ezt-azt, azt elvagy

2014. dec. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs hibám és igyis leszarnak...
2014. dec. 3. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az első szerelmemnel tetszettek az elálló füleim. De csak azok, és nem én. Vége is lett a dolognak 5 év után... A füleimbe volt szerelmes, nem belém! Milyen megalázó...
2014. dec. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Volt egy srác, akit utazás közben ismertem meg, neki is nagyon elálltak a fülei, de valami eszméletlen kisugárzása volt...Nagyon jófej srác volt, egyáltalán nem zavart, hogy olyan a füle. Meg tudtam volna szeretni azt a fiút, és a legkevésbé sem érdekelt volna, hogy milyen a füle.
2014. dec. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

18 évesen még nem elég karakteres a legtöbb srác arca ahhoz, hogy a fülei háttérbe szoruljanak. akármennyire szétálljanak is. 5-10 év múlva, mire kicsit megemberesedsz, és kitapasztalod, milyen frizurával és arcszőrzettel tudod a legvonzóbbá tenni magad, a füleiddel kutya bajod se lesz.


Van egy ismerősöm, egy elálló fülű hölgy. Saját bevallása szerint fiatalon nagyon rondának érezte magát. Ma az összes ismerősöm között benne van a 3 legnőiesebb, legszebb nő között, mert megtanulta a hangsúlyt az előnyöstulajdonságaira terelni a füléről, ami fel nem tűnne ma már senkinek


Ha lenne kép rólad (vagy mondanál valaki hírességet, akire hasonlít az arcod, tudnék neked tippet adni, mit tehetnél a külsődért!


Amúgy meg kondizz, variáld az arcszőrzeted, a hajad, az öltözködési stílusodat, és kompenzálni fogja mindez a füledet, ha megtalálod a stílusodat.

2015. jan. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!