Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet azt megakadályozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet azt megakadályozni egy kapcsolatban, hogy egy idő után egymásra unjanak a felek?

Figyelt kérdés

2014. dec. 3. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szeretettel, rengeteg humorral, tartalmas, mély beszélgetésekkel és összetartozással:)
2014. dec. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én annyiszor hallottam már erről, mégsem tudnám elképzelni, hogy ráunjak a másikra. Változatos programok és változatos szex talán. Ja, és az sem árt, ha hagyjátok egymást külön is élni, érvényesülni. Nem kell egymás fejére nőni, néha kellenek a külön élmények is, a csajos-pasis esték.. Én így gondolom. :) Na meg a bármilyen problémád van, ne a barátnőidnek ecseteld, hanem a Pároddal beszéld meg, mert sok kapcsolat/házasság a nem megfelelő kommunikáció miatt ér véget. :(


22N

2014. dec. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó sokat kell veszekedni.
2014. dec. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Alap az igazi érzés. Ha csak fellángolás van 2 ember közt akkor meg lehet unni1-2 év után. Ha igazi szerelem, akkor nem. Egyébként jó szex, közös programok kettesben, barátokkal, közös játékok, humor, közös poénok, amiket csak ti ketten értetek meg (ez vagy kialakul, vagy nem), törődés.
2014. dec. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!