Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert provokal engem?

Figyelt kérdés
A parom szeret. Allitolag. De legutobb pl a cuccaimat ossze boritotta meg egymasra pakolta. Kerdeztem tole hogy miert csinalja? Azt mondta kivancsi arra milyen vagyok ha ideges leszek. Nyugodt voltam. Utana este bunkozni kezdett csak ugy. Neztunk egy filmet es beszologatott nekem. Sirva rohantam ki ugy megbantott. Utanam se jott nem kert bocsanatot. Annyit mondtam neki hogy ez nagyon durva volt es nem ertem mivel erdemeltem ki mindezt. O meg csak mambulta a tvt. Vasarnap haza jottem es irta hogy legkozelebb jobban oda figyel hogyan viselkedik velem. Azota folyton irogatja mennyire varja a hetveget meg hogy nagyon hianyzom neki. En meg azota is attol felek mi lesz ha megint ugyanugy fog viselkedni?
2014. dec. 4. 13:48
 1/9 A kérdező kommentje:
O 32 eves amugy nem tini mar.
2014. dec. 4. 13:49
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert a lányoknak az ilyen férgek kellenek.
2014. dec. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sose viselkedett igy csak multkor.
2014. dec. 4. 13:51
 4/9 anonim ***** válasza:
lehet valami új hülyeséget akart tesztelni...ezt jobb ha megbeszélitek...vagy ha folytatja és nem lehet megbeszélni akkor add ki az útját...
2014. dec. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy egy pszichopatával van dolgod (nézz utána mit jelent a szó, mielőtt lehurrognál)
2014. dec. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vagy valami teszt volt.

Vagy szakítani akar, csak gyáva kimondani, és inkább próbálkozik valamivel, hogy te mondd ki a szakítást.

Vagy elmebeteg.

2014. dec. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs ebbe semmi! ez tök normális hogy megbántjuk a párunkat , annyira hogy sírva fakad .... Kérdésem idióta vagy kérdező ?
2014. dec. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Elotte normalis volt. Semmi oka nem lenne szakitasra sem. Mostani hetveget is o varja. De akkor sem ertem hogy mire volt jo az amiket multkor csinalt. Azt is mondta hogy o ezek miatt nem fogja szegyellni magat, ugyhogy ne sertodjek meg mert o nem az a fajta aki konyorogve fog majd bocsantot kerni.
2014. dec. 4. 14:14
 9/9 anonim ***** válasza:

Én kivágtam volna a szarba, amikor azt mondta, hogy ő nem fogja szégyellni magát azért, mert direkt provokál és sérteget téged. Én rögtön megmondtam volna neki, hogy rendben, pá.

Tesztelni akarja, hogy milyen vagy idegesen...

Ez a b...rom nem fog változni, szerintem szakíts még most, mert ez rosszabb lesz, komolyan mondom.

2014. dec. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!