Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek 10-20 év múlva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 10-20 év múlva kevesebb olyan 18-25 év körüli lány lesz, aki abban a korban szeretne gyereket, családot és megállapodást?

Figyelt kérdés

Azon gondolkozom hogy talán egyre több nő tolná majd ki a családalapítást a tanulás, karrier, bulizás miatt. Még elég fiatal vagyok és csak eszembe jutott hogy mi lesz majd később, amikor családot szeretnék majd 30-35 évesen.


Van valami elképzelésed arról, hogy a közeljövőben milyen irányba mennek majd ezek a dolgok Magyarországon?


21/F


2014. dec. 4. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Már most is alig vannak ilyen fiatalok sajnos, mert el lettek vakítva a karrier lehetőségével. Az élet helyett inkább a pénz istenét szolgálják.
2014. dec. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én pont azt veszem észre, hogy egyre kevesebben szeretnének ebben a korban gyereket. ha valaki megy egyetemre, fősulira, akkor legjobb esetben is 21 körül lesz, mire elvégez egy bsc-t, ha msc-re is megy, akkor már 23-24 éves. érthető módon ilyenkor, ha már egyszer elvégezték a sulit 5-6 év (vagy több) alatt, akkor szeretnének is dolgozni abban a munkakörben, amit tanultak. szerintem a legtöbben inkább 25 fölött szeretnének gyereket.
2014. dec. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Érdemesebb akkor inkább kevésbé tanult nők, mondjuk szakmunkás végzettségűek vagy hasonlók körében párt keresni, ha valaki fiatal feleséget akar (eladó, bárpultos, pincérnő, cukrász, stb.) ?
2014. dec. 4. 19:23
 4/8 anonim ***** válasza:

30 környékén szülök én is, szintén munka és "karrier" miatt, de nem azért, ez volt minden álmom, hanem mert így alakult. Szülői támogatás híján a mai világban boldogulni elég nehéz, szerencsés az, akinek a húszas évei elejére már viszonylag stabil érzelmi és anyagi háttere van a családalapításhoz.

Szóval nem kell ezt a nőkre fogni kizárólag, sajnos ilyen világban élünk, rengeteg nehezítő tényezővel kell a fiataloknak szembe nézniük...

2014. dec. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem a pár, főleg a feleség találás nem úgy megy, hogy milyet keress :D az majd jön. nem lehet úgy, hogy eldöntöd, hogy akkor te most fiatalt akarsz, akinek 37-es lába van, barna haja, max 50 kiló, 90C-s melle van, és cukrászként dolgozik...
2014. dec. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A nők többsége most is 30 felett szül,persze mindig is lesznek munkakerülő,ostoba,vagy putris lányok,akik gyerekfejjel szűlnek,majd kedvedre válogathatsz közülük.
2015. máj. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted? Szóval az utóbbi 30 évet leszámítva minden nő millió éveken keresztül (beleértve a te nagyanyáidat is és visszafelé mindenkit) putris munkakerülő volt, mert 30 éves kora előtt szült? Sőt, számszerűleg a világ legtöbb nője (Ázsia, Afrika, Dél-Amerika) ma is 30 éves kora előtt szül. Mindenki putris? :O
2015. máj. 29. 17:57
 8/8 anonim ***** válasza:

Úgy értem,hogy én màr elmúltam 30,és szinte az összes ismerősöm 30 felett szűlt,de mi már fiatalon is tudtuk/mondtuk,hogy nem fogunk szinte gyerekfejjel csalàdot alapítani.Aki 25 éves kora előtt szűlt(két ilyen csaj van az ismerettségi körömben),egyikük sem volt a munka hőse,magyarul nem akartak dolgozni,inkább véletlenül teherbeestek..

Régen teljesen más világ volt,az én anyàm is 20,az apàm 21 éves volt,mikor megszülettem,és egyikük sem volt munkakerülő,ostoba vagy putris,akkor még teljesen más felfogásúak voltak az emberek.Ha most ez van,gondolhatod mi lesz 10-20 év múlva.

2015. máj. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!