Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi változott meg?

Figyelt kérdés
A barátommal november eleje óta vagyunk együtt távkapcsolatban, de nem az ország két végén élünk (100 km kb.) és 20+ évesek vagyunk, és mindkettőnknek ez az első kapcsolata. Amióta november elején összejöttünk, azóta nem is találkoztunk. És mindig én hozom fel, hogy találkozni kéne, de ő meg valami indokkal mindig lemondja, mert mindig közbejön valami. És 1 hónap alatt azért nehogy már ne lehessen összehozni legalább 1 találkozót és most ezen akadt ki, hogy nem értem meg, mert a barátaival találkozik, akik közül egy elmegy külföldre. Mert a most hétvége sem lesz jó neki, amikor mondtam, hogy én mennék hozzá. Pedig előtte, amíg csak ismerkedtünk és nem voltunk együtt, mindig ő hozta fel a találkozókat, most meg ezt csinálja... Mi változott meg szerintetek? Mindez az én hibám lenne? Mit csináltam rosszul?
2014. dec. 4. 23:36
 1/1 anonim ***** válasza:
ez a kapcsolat eddig vicc-kategóriába sorolható:) szerintem már nem is érdekled.
2014. dec. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!