Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki ferjnel van gondolt mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiki88 kérdése:

Aki ferjnel van gondolt mar arra hogy mas ferfivel is le fekudjon?

Figyelt kérdés
2014. dec. 5. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
A többség nem csak gondolkodik rajta :(
2014. dec. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ha tényleg le akarsz feküdni mással, akkor váljatok el...
2014. dec. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kb.naponta 5X gondolok rà,persze a kapcsolatunk elején még eszembe sem jutott,de az màr règ volt.
2014. dec. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Más a gondolat és más a tett.

Néha szoktam fantáziálni arról maszti közben, hogy más férfi tesz velem dolgokat, de azok mindig ismeretlenek, arc nélküliek.

Szex közben szintén ismeretleneket szoktam néha odaképzelni, amint beszállnak harmadik félként. Mondjuk miközben szeretkezünk, a képzeletbeli néz minket és kiveri ránk, vagy pl leszopatja magát amíg a férjem vadul dug.

Ezek csak ráerősítések, sosincs arcuk és sosem találkoztam még velük.

Véleményem szerint ez normális.

Sosem gondoltam konkrét férfiakra.

2014. dec. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

De ha már lúd legyen kövér, nőkről is szoktam fantáziálni, akik a szétterpesztett lábaim között nyalnak engem miközben a férjem ölében lovagolok. Na meg néha kicsúszik a férjem farka is a szájába.

Szóval ha fantáziáról van szó, szerintem belefér.

2014. dec. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még nem fordult meg a fejemben ilyesmi. De mi még csak 6 éve élünk együtt, ez még mondhatni friss szerelem.
2014. dec. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem csak gondol:-))))
2014. dec. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!