Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miben különbözik egy szexkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben különbözik egy szexkapcsolat egy normál kapcsolattól?

Figyelt kérdés
azzal én is tisztában vagyok, hogy csak dugni járnak össze, de van még más különbség is?
2014. dec. 6. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
dugni járnak össze
2014. dec. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Édes istenem...
2014. dec. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

nevébe is bennevan szexről szól.


Szubjektív véleményem szerint gagyibb, mint a normális kapcsolat, DE elismerem hogy ez lehet jó akinek olyan a természete

2014. dec. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted mégis miben?Nincsenek közös programok,nagy bemutatások,csak találka és szex van,semmi kézfogásos séta a parkban nappal.Nincs az,hogy felhívlak,ha hazaértem,vagy felhívlak a melóból.Nincsenek kötöttségek,nincs elszámolás egymás felé.
2014. dec. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%

a szexkapcsolat érzelemmentességet takar,a felek jobban vágynak egymásra,mivel nincsenek együtt minden ,csak alkalom adtán.

a normális kapcsolat egy biztos pont az ember életében, tudja h ha hazaér várja vki,meglepi esetleg egy finom vacsorával,aztán szerelmesen,lágyan,szenvedélyesen egymásnak esnek.

jelenleg évek óta tartó párkapcsolatom van,és mivel első pasim,szívesen kipróbálnék egy(vagy több) független szexuális kapcsolatot.

24L

2014. dec. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A pasid mellett?:|
2014. dec. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Egyikben DUGSZ, másikban SZERETKEZEL.
2014. dec. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
nem,nem a pasim mellett gondoltam,csak ha egyedül lennék,olyan életet élnék,kiprobálnám,h különböző helyes fiuk jönnek fel hozzám. ennyi 24
2014. dec. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincsenek romantikus beszélgetések, séták, SMS-ek, telefonálgatás, vallomások, összebújás, stb. Csak szex. Találkoznak, dugnak, hazamennek. Nálam ennyi fér bele a szexkapcsolatba. Ha már van együttalvás, meg normál randik, meg nap mint nap beszélnek a felek és nem csak arról, hogy mikor és kinél találkozzanak szex miatt, az már valakinek a részéről el fog ferdüli egy idő után.
2014. dec. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!