Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Iszonyatosan tetszik egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyatosan tetszik egy lány de már több mint 1 éve van barátja, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy lány az évfolyamomon. Kedves is, jóban is vagyunk csakhogy van barátja, ráadásul több mint egy éve... hogyan tovább? Mondták páran h hagyjam rá majd találok mást, de én nem akarom ilyen könnyen feladni... Egyébként tudja a lány hogy mit érzek, elmondtam neki. Nem reagálta túl a dolgot, nagyon aranyos volt szóval beszélget velem továbbra is mintha mi sem történt volna (főleg sajnos fb-n tudunk csak, suliban kevésbé, mivel nem szeretné egyikünk sem hogy pletyka terjedjen rólunk, főleg ő nem... máshova meg nem akar kettesben eljönni velem pont a fiúja miatt...) Amúgy 16 évesek vagyunk mindketten. A barátja asszem nemsoká 18 de nem vagyok benne biztos, csak gyanúm van hogy ki lehet a srác mivel közös képet csak egyet láttam róluk és azon se ketten vannak hanem barátokkal, nem is ők töltötték fel...

Az értelmes válaszokat előre is köszönöm :)

Ui: bocs ha kicsit hosszú lett ez a magyarázkodás :S


2014. dec. 6. 19:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi hogy bocs ha rossz témába tettem a kérdést... nem tudtam eldönteni hova való leginkább
2014. dec. 6. 19:12
 2/6 anonim ***** válasza:
Várd h kinyissa az ablakot.
2014. dec. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted? Várjak hogy hátha mégis belemegy majd a dologba?
2014. dec. 6. 19:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogyd hagyd a fenébe addig amíg nem lesz szabad, aztán keresd fel újból mikor szakítottak.
2014. dec. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hagyd. Először is, valószínűleg szereti a barátját, hiszen nem szakított vele. Hidd el, hogyha túlteszed magad rajta, és magadban lezárod a dolgot, neked is sokkal könnyebb lesz, és neki is. Ismerkedhetsz új lányokkal, és biztosan találsz majd olyat, akinek nincs barátja. :)

16/L

2014. dec. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hagyd a sunyiba !A te erdekedben mondom ! Ha nem kapod meg azt amit akarsz szenvedsz , ha pontosan azt kapod amit akarsz akkor is szenvedni fogsz de onnantol nem lesz mibe kapaszkodnod ! Te avval hogy elcsabitanad a lany fejet te lehet hogy akkor jelenleg orulnel ,de gondolj bele hogy milyen fajdalmat okozol egy masik fiunak aki szereti azt a lanyt es raadasul egyutt vannak ! Egy ido utan nem tudnal orvendeni hidd el ennek a kapcsolatnak, mert a lelked melyen a lelkiismereted allandoan szollalna meg ,hogy mit tettel !Es evvel egyutt 2 ember elete meghet tonkre ! Es a lanyrol ne is beszeljunk !

Szoval hagyd beken a csajt !!! Ennyi !

Nekem is volt ilyen gondom de en kuzdottem /harcoltam a lanyert eveken keresztul , de kifejezni nem tudom hogy miken mentem at a lany miatt ( lelkileg ), de ugysem kaptam meg !!

Csak tapasztalatbol mondom !!

2014. dec. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!