Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak barátomnak?

Figyelt kérdés
Van egy párkapcsolatok tobb,mint egy éve. Jol elvagyunk,szeretjük egymast. Csak a távolság nagy. Viszont Elkezdtem beszélgetni a volt barátommal,aki itt lakik közel. Tegnap találkoztunk és estét ott töltöttem volna. Nem volt es nem lett volna köztünk semmi. Csak beszélgettünk. Anyumek nem voltak Itthon es igy mentem át. Este 9korul hívták,hogy hazajonnek. Persze ok ugy tudtak barátomnál vagyok innen itthonról 80km-re.. Mondtak,hogy ha szombat este nem is,de vasarnap akkor,jo korán jöjjek haza és értem jonnek Népligetbe. De vasarnap mehettem volna be jo korán mepligetbe,hogy oda jöjjenek. Így a volt baratom azt mondta menjek haza es reggel nem kell korán indulni. Mondjam azt,hogy hazahoznak tesója kocsijával. És most megszeretnek köszönni ezt barátomnak,hogy hazahoztak tegnap este. Tudom,kicsit kacifántos meg buta ötlet volt.. Meg egyáltalán ez a találkozó.. De légyszíves,adjatok ötletet,mit mondjak barátomnak. Mert ó is nahyot nezne,ha anyumek csak ugy koszongetnenek neki.. :/

2014. dec. 7. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Mond el a baratodnak az igazat.. Elobb utobb ugyis meg tudja, de ha nincs titkolni valod talan meg megis erti. Vagy pedig ha vagy olyan kapcsolatban a szuleiidel akkor mond el nekik. Sajnos szar helyzetbe kerultel es ebbol mar nem tudsz kijonni jol.. En nem tudom mit valasztanek a helyedben..
2014. dec. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szüleim is ugy tudják,hogy barátommal voltam. És mérgesek lennenek,meg nem hiszem,hogy megértenek.eg elegge hatásosan adtam elő.
2014. dec. 7. 10:22
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem akarom,hogy elhagyjon! Szeretem nagyon!!
2014. dec. 7. 10:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor hazudj valami olyasmit hogy nem szeretned ha megkoszonnek mert az ciki.. Figyelj, belekeveredtel egy nagy slamasztikaba. Ugy tudsz csak kimaszni belole hogy valaki serul. Te mindenkepp, de emellett valaki meg tuti. Vagy a baratod vagy a szuleid. Mindkettonek hazudtal. Jobb elobb letisztani a dolgokat mint tovabb hazudozni.
2014. dec. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezt már mondtam nékik,hogy nem kell megköszönni,mert ők az ilyesmit nem szeretik.. Azt mondták.hogy azert a barátommal mindenképp megkoszonik..
2014. dec. 7. 10:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Mond el a baratodnak akkor. Lehet szakitani fog, de ebbol mashogy nem maszol ki. Sajnalom:(
2014. dec. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!