Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet ebből a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ebből a kapcsolatból valami? Többi lent.

Figyelt kérdés

Neten elkezdtem beszélgetni egy csajjal,úgy érzem,hogy bejövök neki,csak lett egy kis probléma,ugyan is egy másik profilról engedi csak,hogy beszéljünk,de viszont keres,nemtudnátok tippeket mondani,hogy mi lehet a gond?

Nemhiszem,hogy pasi,hanem lehetséges hogy szülvagy valami más? :/


2014. dec. 7. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem egyértelmű? Szülő vagy ismerős esetleg mindkettő. Én pl. a lánynak azért üzenek kamu facebookon mert nekem nem engedig a szüleim. Persze a lánynak elmondtam hogy én vagyok.
2014. dec. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mármint a barátnőmnek
2014. dec. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!