Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy lány ismerősöm, évek óta ismerem, jó fej meg minden, barátomnak tekintem mert jól megvagyunk de kapcsolatra nem is gondoltam.

Most kimondta őszintén hogy régóta többet akar már,viszont én ezt nem is vettem észre, meg külsőre sem az esetem, nem vonzz egyáltalán.

Mint barátok jól megvagyunk, szóval ha nemet mondok a kérésre hogy legyünk egy pár akkor ennek a barátságnak annyi, de úgy érzem igent sem tudnék rá mondani mert nem jön be csak a belsője.

Történt már ilyen veletek, vagy ti mit tennétek a helyemben?

Köszönöm szépen.

22 F



2014. dec. 8. 12:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy annyi lenne a barátságnak... Ha eddig barátok voltatok úgy, hogy többet érzett, ezután is azok maradhattok.

Másik meg, pont akkor lenne végre, ha összejönnétek és rájönnétek még se működik, mert szerelem ritkán végződik barátsággal...


Egyébként szerettem én már bele így lányba, annyira jó volt egy hullámhosszon voltunk, hogy közel engedtem magamhoz, megtörtént az első csók, és a kémia működött, és nagyon boldog voltam mellette...

Tehát az, hogy külső nem az eseted nem számít, hidd el bele lehet anélkül is szeretni, és elmondhatatlanul tudnál ragaszkodni hozzá!

2014. dec. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!