Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúi ti mit gondotok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúi ti mit gondotok erről?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam akibe

szerelmes vagyok. Nem mondtam el

neki de mindenki szerint kezdi

észrevenni ezt. Nagyon jóba vagyok

vele és nagyon közvetlen

mindenkivel. Most ha ti tudjátok h

egy lány szerelmes belétek miért

nem léptek egyik irányba se? Ha

viszont szeretitek esetleg akkor azt

vagy ha nem akkor azt miért nem

mondjátok el neki és ha tisztában

vagytok az érzéseivel akkor miért

vagytok ugyanolyan közvetlenek

vele? Nagyon közel ül hozzám szünetekben. Gyakran vagyok kettesbe vele mert néha együtt megyünk hazafele. Tudom hülye kérdés de már

nagyon el vagyok keseredve emiatt.

17/L


2014. dec. 10. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
jaj de kis cuki vagy :)))
2014. dec. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nálam volt pár év amikor egyáltalán nem akartam kapcsolatot 14-21 éves koromig...több lány közeledett felém, párról tudtam, hogy szerelmes belém mégsem kezdeményeztem és nem léptem semmit...szimplán nem akartam kapcsolatot...nem lehet, hogy nála is ez a helyzet?
2014. dec. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de ha nem akar miért nem mondja meg nekem? miért akarja h szenvedjek?
2014. dec. 10. 15:01
 4/6 anonim ***** válasza:
mert ez egy olyan téma amit csak úgy nem hoz fel az ember...de lehet azért nem kezdeményez, mert nem jössz be neki és nem akar megbántani...
2014. dec. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszeru , meg o sem dontotte el hogy mit akar ,osszejonne veled de megsem es ezt meg nemntisztazta le magaban ...
2014. dec. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
és szerintetetk jo ötlet bevallani neki az érzéseimet? kockáztatva a barátságunkat?
2014. dec. 10. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!