Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? PLS

Figyelt kérdés
Néhány fiú osztálytársam pár napja elég rendesen megalázott.A barátom erre nagyon mérges lett és valamelyik nap meglátta az egyiket és nagyon megverte meg leköpte.Ma egy másikkal találkozott azt is elég rendesen elkapta azt is leköpte.Még van 2 másik osztálytársam akik már évek óta engem szivatnak és fogdosni akarnak.Attól félek hogy velük valami mást is csinál mint a többiekkel...A baj az hogy ő nagyon erős néha elég erőszakos(velem sose)és nehogy valamit olyat csináljon amiből baja lehet.Mit csinálhatnék?
2014. dec. 10. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem fogod értékelni, de szerintem igaza van a srácnak.
2014. dec. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sokat nyom a latba hogy 12 évesekről vagy 24 évesekről van-e szó.

Amúgy ha a barátod a pasid, akkor teljesen jogos.

Ha meg azzal próbálnak szívatni, hogy magadat nem tudod megvédeni és őt küldöd rájuk, akkor mond meg nekik, hogy ezt neki is elmondhatják, személyesen.

2014. dec. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok a barátom 20 éves de már 5 éve együtt vagyunk.De az osztálytársaim olyanok mint a 10 évesek nagoyn gyerekesek..
2014. dec. 10. 21:43
 4/10 A kérdező kommentje:
De az ő szemébe már nem merik mondani előtte szégyenlősködnek meg se mernek szólalni.
2014. dec. 10. 21:44
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
19 évesen az idegbajos kanyod véd meg? Szólj neki, hogy kezeltesse magát, míg be nem zárják.
2014. dec. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az a legnagyobb baj,hogy felnőtt emberek nem így intézik ezt a dolgot, ezáltal a te barátod is gyerekes. Vagyis lehetne több esze is. Elég csak abba belegondolni,hogy ad a másiknak egy ütést,ő olyan rosszul esik,hogy beszakad a feje.. Maradandó sérülés,elég csak ilyenekbe belegondolni, a barátod meg megy a sittre.

Szerintem állítsd le a barátodat. Majd kezdj el kicsit kiállni magadért. Alázd meg te is őket,ennyire egyszerű. Egy lánynak nem fognak megverni valószínűleg. Azt meg felejtsd el,hogy elmeséled ezeket a dolgokat a barátodnak,mert ezzel csak uszítod. Ennek meg előbb utóbb nem lesz jó vége.

2014. dec. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kidobóként dolgozik péntek esténként vagy ha hívják úgy hogy eléggé benne van a dolgokban tudja hogy hova kell ütni anélkül hogy baj legyen.
2014. dec. 10. 22:15
 8/10 anonim ***** válasza:
Tudja persze.. Ez nem olyan dolog,amit előre ki lehet számítani Pitagorasz tétellel ,de mindegy. :) Kis ütésből is lehet nagy baj.
2014. dec. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

tudja hogy hova kell ütni anélkül hogy baj legyen.


tudja hova kell ütni, hogy ne legyen bizonyítható. nem ezt akartad írni?

2014. dec. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam csak nem tudtam jól megfogalmazni. :)
2014. dec. 11. 08:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!