Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a lány?

Figyelt kérdés
Na szóval kb egy hónapig voltunk együtt egy lánnyal és szakítottunk mert azt mondta ő nem érez úgy irántam mint kellene.Viszont mosolygós fejeket irogatott viberen megkérdeztem hogy miért csinálja ezt mert nem értem arra meg nem irt vissza pedig megnézte már egy pár napja..16 évesek vagyunk mindketten és egy suliba járunk szerencsére csak évfolyamtársam,suliba sem beszélünk csak szia-szia,meg néha összenézünk szótlanul.Szerintetek mit gondolhat?Nem értem..
2014. dec. 11. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent a vigyorgós fej... lol.
2014. dec. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor meg minek irogat?lol
2014. dec. 11. 18:34
 3/5 anonim ***** válasza:
azért irogat mert unatkozik! szerintem csak szimplán jóban szeretne lenni veled, gondolom hogy nem haragból szakítottatok, csak egyszerűen nem ment! és szeretné hogy jóban legyetek! de a smileyk nem jelentenek semmi olyan különös dolgot...
2014. dec. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Talán megtetszettél neki.Azóta nem küldött semmijen smile-t?Akkor ez jelenthet valamit.Ha meg szótlanul összenéztek egymáshoz csak ezt tedd;nézz a szemébe legalább 3 mp-ig és figyeld meg,hogy vajon kitágul-e a pupillája.Én ugyan ezt csináltam egy sráccal és kiderült,hogy kedvel.:-) A szem a lélek tükre.Próbálj egy témát kezdeményezni és nézd meg,hogy zavarban van-e.Tehát ilyen egyértelmű jeleket nézz meg rajta.Hajrá!
2014. dec. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát nem haragból,vagyis már elegem volt az egészből mert ő komolytalan volt és megmondtam neki hogy elegem van és nincs időm ilyenekre.Nemtudom hogy haragszik-e,neki aztán tényleg nem lenne oka rá,azért mert megmondtam neki a véleményem az egesz dologról
2014. dec. 11. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!