Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mindennek vége vagy jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kateamstrong kérdése:

Most mindennek vége vagy jön majd a mesebeli folytatás?

Figyelt kérdés

Egy évig voltunk együtt a barátommal és a legutolsó nagy balhénkat már nem tudta megbocsátani és 3 héttel ezelőtt szakított velem. Mivel én még akkor is és most is nagyon szeretem próbáltam magam visszakönyörögni, de nem kart megbocsátani. Most pénteken meg fogtam magam és elmentem hozzá,hogy beszéljük meg, mert a szakítás is csak SMS-be történt és én tudni akartam a valódi okokat. Nagyon bunkó volt velem, könyörtelenül a szemembe mondta, hogy ő már nem szeret, élvezi a szabadságot és neki nincs rám már szüksége-sírva fakadtam mire ő nem hogy megvigasztalt volna, hanem adott egy táskát, hogy szedjem össze a cuccaimat és hazavisz. Haza hozott, egész úton nem szól hozzám, otthon kirakott és még bementem a haza köszönés nélkül elment, talán örökre...

Szerintetek van rá esély, hogy egy nap még visszakapom?


2010. febr. 1. 16:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
most mindennek vége, soha nem fogod látni
2010. febr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
34%
ha ez neked nem tiszta, orvosra lenne szükséged
2010. febr. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szegénykém... Sajnos el kell fogadnod, hogy ennek a kapcsolatnak vége...

Nem tudok máást mondani, mint hogy törődj bele, akármennyire is fáj, mert minden jobb mint álmokat kergetni...

2010. febr. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha képes volt veled így viselkedni, akkor nem érdemli meg, hogy sírj utánna. Légy büszke! Ne akard őt újra...
2010. febr. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Apollo93 ***** válasza:
100%
Imádom az ilyen válaszokat:D nem érdemel meg....hagyjuk már... kedves válaszoló, te talán nem sírnál, ugye?könnyebb mondani...
2010. febr. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem ér annyit a pasi, h te alázd meg magad érte! Sírni lehet, persze h fáj, de azért tovább kell lépni egy idő után! Szedd össze a barátnőidet, és csapjatok egy csajos estet! Ne félj, nem ő az egyetlen srác a környéken!! Csak ne menekülj egy "pasipótló" pasihoz, mert az senkinek sem jó!!
2010. febr. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
Dehogynem sírtam, csak már elég volt, 27 vagyok, és eddig csak sírtam, hát ezért mondtam, hogy inkább ne tegye, én nem értem el semmit, csak... áh hagyjuk...
2010. febr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ismerkedned mással ha nem akarsz, csak, ne sírj utánna sokat, ne legyél benne a szomorúságban sokáig, vagy hogy is mondjam, mert az borzasztó rossz érzés...
2010. febr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én sem hiszem, hogy van esély.

De mi volt az a "balhé"?

Férfi vagyok, ha elmondod, akkor talán jól meg tudom ítélni a barátod viselkedését.

2010. febr. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ennyit erről. Fogd fel úgy, hogy egy hülyével kevesebb.

Találsz magadnak valakit, majd. Őt meg gyorsan felejtsd el.

2010. febr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!