Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért az következő az igazi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az következő az igazi?

Figyelt kérdés
már elmúltam 32 éves, és két szerelmemmel szakítottunk úgy, hogy utána az első meg a második is megtalálta élete szerelmét. Elmondásuk szerint tényleg szerelmes volt belém mind a kettő, de akkor most én egy rohadt katalizátor vagyok? Vagy mi? Amíg velem vannak rájönnek ki az igazi? Marha megalázó. Szerintetek?
2014. dec. 12. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Első kapcsolatuk volt veled? Ha igen, akkor csak ennyi. Melletted rájönnek mit várnak egy kapcsolattól és legközelebb már olyan sráccal jönnek csak össze, akiről úgy gondolják na vele minden működne. Mondhatni én is így "jártam". Az első nagyszerelemmel szakítottunk, egy év múlva megismertem a ma már vőlegényem, aki mintha az álmaimból lépett volna elő, a tökéletes szőke herceg ha szabad így fogalmaznom. Pedig előtte volt egy-két srác akivel ismerkedtünk de kapcsolatig nem jutottunk, mert egyszerűen úgy éreztem nem működne velük max a kémia ideig óráig.
2014. dec. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is mindig így fogok járni sajnos
2014. dec. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Melletted olyan rossz hogy az első szembejövő szerelem is házassággal végződik.
2014. dec. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mekkora önző vagy!

szakítottatok...nem mind egy, hogy kivel és mit csinálnak?

viseld el, hogy nem voltál számukra tökéletes, elszúrtad..

joguk van máshoz..

ha 32évesen így gondolkodsz, nem is csodálom, hogy ennyire beképzelt és öntelt vagy..

utánad meg kell állnia a világnak??

2014. dec. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!