Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennél, ha az exed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennél, ha az exed nagyon rosszul fogadja azt, hogy szakítasz vele, őrjöng és mindennek lehord téged és nem békében akar elbúcsúzni?

Figyelt kérdés
2014. dec. 13. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem nagyon érdekelne.
2014. dec. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kit érdekel szakitás után úgyse beszéltek többet...mondjuk énsem tanultam meg soha szépen búcsúzni de nem is érdekel..nálam utána nincs barátság meg beszélgetés stb..mintha nem is létezne...azaz köszönni sem köszönök ha látom az utcán...pont mint egy idegennel...
2014. dec. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tenni semmit, de legalább tuti lehetek benne, hogy jól tettem, hogy szakítottunk
2014. dec. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én pofont is kaptam expasimtól, amiért szakítottam, pedig ő csalt meg engem....mindegy is. Visszaütöttem. Akkor volt megdöbbenés, aztán még üvöltözött egy sort, majd könyörgött, hogy megváltozik, aztán öngyilkossággal is fenyegetett...mondtam hogy hajrá, és leléptem. Akkor 20 éves voltam.


28/N

2014. dec. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!