Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezhet olyasmi, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyasmi, hogy egy meleg egy negatív hatás után mégis megpróbálja nővel? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Volt egy meleg haverom. Nem láttam vagy 4 éve. Akkoriban kidobta a párja egy félreértés miatt. Nagyon csalódott emiatt, és ekkor elköltözött a városból. Nemrég azonban visszaköltözött, de nem egyedül. Legnagyobb meglepetésemre 3 éve megházasodott és van egy 2 éves kislánya. A szakítás óta nem volt fiúval, bár egy ideig próbálkozott. Azt mondta nekem, hogy számára az exe volt az igazi és mindenkit már csak hozzá hasonlított és végül rájött, hogy más pasival már nem tudna még csókolózni sem. Ekkor eldöntötte, hogy megpróbál keresni egy lányt, akivel családot alapíthat. Mindig vágyott gyerekre és ez végül össze is jött neki. Kérdeztem tőle, hogy de hogy ment/megy a szex a feleségeddel. Azt mondta az elején nagyon nehéz volt, de végül ment és a felesége tud mindent a múltjáról és végül elfogadta. Tudja, hogy nem fogja sosem más nővel megcsalni. Azt mondja haverom, hogy a nején kívül az egyetlen ember a földön, akivel még képes lenne, az az exe. Mert még 4 év elteltével is szerelemmel gondol rá és szeretné felkeresni. A felesége állítólag erről is tud és nagynehezen elfogadta . De megeskette, hogyha erre sor kerül mondja el neki és senki mással ne merjen lefeküdni az exén kívül. Mit gondoltok?

2014. dec. 14. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Minden lehetséges.
2014. dec. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet. Vannak olyanok akiknek csak egy pasi tetszik és amúgy heterók, vagy fordítva.
2014. dec. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A második válaszoló válasza nem igaz a haveromra. Ő ugyanis az exe előtt is csak pasikkal volt, sosem érdekelték a nők. Aztán mikor rátalált a szerelem ezzel a fiúval és az kidobta, akkora csalódás volt neki, hogy úgy érezte meg kell próbálnia nővel, ha nem akar egyedül maradni. Merthogy más pasit már nem tudna elképzelni.
2014. dec. 14. 18:39
 4/9 anonim ***** válasza:
Testiség nélkül maximum... Hidd el,egy igazi meleg férfi sose fog hozzáérni egy nőhöz.
2014. dec. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A haverod... Mindig mindenki a haverjáról kérdez,itt senkivel nem történik semmi. :D
2014. dec. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

bocsi,ez annyira hihetetlen,de szerintem lehetséges!


attól még, h most felesége van,ő még legbelül ugyanolyan homoszexuális,mint volt

2014. dec. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, a haverom... Bocs de én csaj vagyok...:D és azért írtam ki a kérdés mert szerintem nem mindennapi.
2014. dec. 14. 18:58
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem úgy hangzik, mintha beleszeretett volna a nőbe, akinek egyébként nincs méltósága.
2014. dec. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy miközben a kislánya előállításán munkálkodott a feleségében, a régi barátjának emlékét idézte fel (hogy minden jól álljon)...


De kutyából nem lesz szalonna.

2014. dec. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!