Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy megmerjem csókolni?

Figyelt kérdés
Ma összejöttem egy lánnyal,egy hónapja ismerjük egymást,neki én és nekem ő az első,nem voltam még szerelmes.De nem merem megcsókolni,ma is elhatároztam hogy ha össze jövünk akkor megcsókolom de helyette remegtem mint egy kocsonya,jó féltem hogy ő nem akar tőlem semmit,máskor amikor megcsókolhatam volna akkor sem mertem akkor csak szájra puszi lett.Hogy győzhetném le ezt a izgulást vagy félelemet ?
2014. dec. 15. 16:23
 1/3 anonim válasza:
Hát! én mindig úgy csinálom, hogy nagyon erősen elhatározom amikor meglátom a csajt és nem érdekel utána hogy mit gondolok.oda megyek és megcsókolom (persze azért beszélgetünk is előtte).De a lényeg azt elhatározás...csak simán győzd le a félelmet..a csajok sokkal jobban szeretik a határozott pasikat.Szóval ne legyél kis beszari(Már bocs a kifejezésért) és csókold meg :) Ha vissza is utasítja (amit nem fog) akkor is jobban jössz ki belőle mert legalább megpróbáltad..és ez nagyon fontos
2014. dec. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van kapd már össze magadat , kapd már le azt a csajt. Biztos nagyon szeretné már ő is , szájra puszi ment ez is menni fog. Hidd el jó lesz , nagyon jó lesz ne hagyd ki!
2014. dec. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha tudtál puszilni, akkor azt próbáld meg úgy, hogy kõzelebb mesz lassan majd a szádhoz. Amúgy ne legyél ócska!
2016. júl. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!