Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mekkora ajándékot "illik" /...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora ajándékot "illik" / "kéne" adnom a barátomnak?

Figyelt kérdés

Igazából már nagyon régóta ismerjük egymást de csak kb 2 hónapja vagyunk együtt. A szülinapja karácsony után van 2-3 nappal szóval én úgy gondoltam akkor dupla ajándékot veszek(?) mert hát mégiscsak szülinapja is van, nem csak karácsony. Ő azt mondta nem vár el tőlem semmit, meg nagyon megértő stb., de hát azért én mindenképpen venni szeretnék valami normális ajándékot. A másik ami elgondolkoztatott hogy van pár év korkülönbség köztünk és neki van jól fizető állása míg én csak tanulok. Pár hete beszélgettünk hogy miket szoktunk venni ennek meg annak az ismerősünknek és ő sokkal nagyobb ajándékokat szokott venni mint én általában. Nem akarom hogy azért túl nagy különbség legyen az ajándékok mérete, értéke között.

Igazából valószínűleg túlaggódom a dolgokat csak gondoltam megkérdezem hátha valakinek van valami jó tanácsa, ötlete, tapasztalata stb. Előre is köszi a válaszokat :)


2014. dec. 15. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
max 57cm
2014. dec. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon humoros köszike :D
2014. dec. 15. 19:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

igen,túlaggódod:)

jól keres ezért tud nagyobb dolgokat venni,majd te is fogsz ha már dolgozol,de most a saját "keresetedhez" igazítsd az ajándékok árát

2014. dec. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%
Ha tanulsz akkor nincs is pénzed? Vagy ösztöndíjat kapsz?
2014. dec. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Istenem!Ajándékok értéke,mérete.A karácsonynak nem erről kellene szólnia.
2014. dec. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 RRR ***** válasza:
vegyél valami apróságot és süssél mellé sütit vagy csinálj egy jó vacsit
2014. dec. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tényleg csak egy pillanatra túlaggódtam a dolgokat (rossz szokásom). Köszönöm szépen a válaszokat. Kellemes ünnepeket! :)
2014. dec. 15. 20:16
 8/8 PearlDiver ***** válasza:
Készíts kézzel valami szépet, például laptop/tablet tokot, ha tudsz varrni. Tudod, a rászánt idő számít igazán.
2014. dec. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!