Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom a szex szó helyett a szeretkezés kifejezést használja, az utalhat arra, hogy tényleg szeret? Pasik, ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elég hülyén hangzik a kérdés, de tényleg érdekelne, hogy az jelent-e valamit, hogy erre melyik szót használja az illető. :D Az előbbit általában csak sima kalandra szokták használni, míg az utóbbinak mélyebb értelme van. Az jót jelent, ha a barátom a szeretkezés szót használja, ha a köztünk történő aktusról beszélünk, egyébként meg simán a szex-et használja? Pasik,ti hogy vagytok ezzel? (az agylezsibbasztó kérdésért utólag is elnézést és köszi a kérdés ellenére az értelmes válaszokat :D ) 19/L

2014. dec. 16. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%

Nevezhetjük fekáliának, vagy végbélsárnak..attól a szar, még szar marad.


Csak a megnevezés más, a végtermék ugyan az.

2014. dec. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Sehogy, ne a szavakon lovagoljunk hanem rajtam...
2014. dec. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Hat nem feltetlenul fugg ossze a dolog. Lehet, hogy csak finomkodni akar? Az en baratom a szex szot hasznalja, pedig szeret. Nekem a szeretkezes (maga a szo) kicsit modoros es nem termeszetes.
2014. dec. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Fiatalon idealista az ember. Bőszen hangoztatja, hogy ő nem bszik, hanem szeretkezik. Ilyen egyszerű. Ettől még szerethet, de ne ebből a szóból próbáld megtudni.
2014. dec. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Én a szeretkezés szót jobban szeretem használni, az valahogy érzelmesebb, és benne van a szeret szó :)

Én nagyon nagyon szeretem a barátnőm, megbecsülöm, egyszerűen ő a mindenem :)

2014. dec. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Igen, ez szebb, magyar kifejezés, úgy tűnik ő tényleg a szeretetét fejezi ki vele :)
2014. dec. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. :) Nyilván nem ennyiből akarom megállapítani, hogy szeret-e tényleg, vagy sem, csak érdekel, hogy vajon ez is annak a jele-e. :D Már az ismerkedéskor kiderült, hogy nála a szex és a szeretkezés két külön kategória, szóval nem csak kedve szerint váltogatja ezeket, hanem tényleg társít hozzá jelentést is szerintem. :D
2014. dec. 16. 22:00
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem erről a szóról furcsa dolgok jutnak eszembe egy korábbi eset miatt. Volt egy pasim akivel elméletileg jártunk, már kb 8 hónapja. És ő mindig a szex meg dugás szót használta, aztán egyszer rászóltam, hogy ne mondja már így...erre az volt a válasza, hogy "jajj mondjam úgy hogy szeretkezés? de hát mi nem vagyunk együtt, csak úgy találkozgatunk, összejárunk minden....szeretkezni a szerelmesek szoktak és mi nem vagyunk azok." Szóval akkor tudtam meg hogyy ő szerinte nem is voltunk együtt :D természetesen szakítás lett a vége, vagy hogy is mondjam. Így visszagonolva vicces, na akkor marhára nem volt az...
2014. dec. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Első kapcsolat? Vagy miért számít ennyit? Amúgy szerintem csak nem meri előtted máshogy említeni, mert tudja, hogy abból is kihoznál valami elméletet, hogy ő téged nem is szeret, csak egy kaland vagy, mert szexnek hívja. Én szerelmes nőként is meg szoktam mondani a páromnak, hogy egy baromi nagyot akarok vele dugni, vagy azt, hogy b*sszon meg keményen. Akkor most én nem szeretem? Ne már... 21/N
2014. dec. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Azért nem mindegy, hogy szeretkezésnek, vagy mondjuk kúrásnak hívja...
2014. dec. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!