Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti kb. milyen értékben vesztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kb. milyen értékben vesztek a párotoknak karácsonyi ajándékot?

Figyelt kérdés

2014. dec. 17. 08:14
 1/9 Beviz Elek ***** válasza:

Nem sokra, nekem a karácsony nem a pénzszórásról szól.


Tavaly kapott egy kocsit, ebben az évben egy Samsung S4-et, de egyik sem karácsonyra volt. A fa alatt majd lesz valami kis apróság.

2014. dec. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Még nem tudom... illetve vannak ötleteim, de egyiket se merem megvenni neki nélküle. Az ár igazából nem számít, mindig olyat veszek neki, amit előbb-utóbb megvennénk, szóval ez ütemezési kérdés :)


A családnak 1 000 - 3 000 forint környékén vettünk ajándékont fejenként.

2014. dec. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szex Kategória :D, idén 12 ezerért vettem neki.
2014. dec. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szerelem, szex » Párkapcsolatok

szerintem ez eléggé a párkapcsolathoz tartozik.

amúgymeg ide írnak a legtöbben:D

2014. dec. 17. 09:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Változó. Nem az érdekel, hogy mennyibe kerül (persze addig, amíg belefér a költségvetésbe, százezreket nem tudok kiadni...) hanem aminek örül. Volt, hogy macit kapott, volt, hogy digitalizálót. Ami éppen a legnagyobb örömet okozza. Nem az árcédulától lesz boldog valaki :) (ha meg igen, akkor egészségére :D)
2014. dec. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
130 euroert kapott egy uj elektromos fogkefet. De ezt szeretett volna :)
2014. dec. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem szoktam túl drágán ajándékot venni, ugyanis nem fér bele a keretembe, még egyetemre járok, alkalmi munkákból költök az ilyen dolgokra. De arra mindig nagyon figyelek, hogy személyes, jópofa, tényleg neki tetsző ajándékkal készüljek. Mostani karácsonyra egy faliórát készíttettem neki egy designerrel, ugyanis ez épp hiánycikk a szobájában. A hobbijával kapcsolatos mintája van, imádni fogja. 6 ezer forint volt.
2014. dec. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sosem nézem az árat, éppen ami belefér a költségvetésbe. Nem az számít, hanem hogy neki fontos legyen és hozzá illő legyen.

Idén kicsit kiköltekeztem magam, egyszerre kaptam három havi ösztöndíjat, annak kb felét egyből erre költöttem, mert pont akkoriban veszítette el az ezüstláncát, és eléggé szomorú volt nélküle. Hát, vettem neki egy ezüstláncot. 27 ezer volt. De különben nem szoktam többet költeni 3-4 ezernél, ez most csak így jött ki.

2014. dec. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyjából 450 ezer lesz, 3 éj/4 nap kikapcsolódás Sárváron.
2014. dec. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!