Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Harcoltatok már úgy valakiért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harcoltatok már úgy valakiért, hogy párkapcsolatban volt? Lett belőle valami? Megérte?

Figyelt kérdés
Főleg olyanokhoz szól a kérdés, akik szerették azt a személyt (nem csak felszínes fizikai vonzalomról volt szó). Felül tudtatok emelkedni azon, hogy mással volt kapcsolatban? Megéri küzdeni, ha az illető bizonytalan?
2014. dec. 17. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Lett, reszeltünk párszor és annyi.
2014. dec. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Valakiért még nem. De valaki ellen már igen.
2014. dec. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kedves ritka intelligens 1-es: kihangsúlyoztam, hogy a kérdésem azokhoz szól, akik szerették az illetőt, nem csak meghúzni akarták. Primitív f.asz.
2014. dec. 17. 18:42
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha a másik fél is szerelmes, tehát kölcsönös, akkor megéri. Mi ezt tettük. Nem bántam meg.
2014. dec. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Segítettem őt, lelki támogatást adtam neki, hogy végre otthagyhassa az agresszív pasiját és segítettem neki munkát találni (az expasi faterjának a cégénél dolgozott addig). Annyira kedves és oltalmazó voltam vele, hogy hálából az első adandó alkalommal otthagyott és egy hasonlóan impulzív állathoz nyalta be magát. Ezúttal viszont nem mentettem meg, azóta megverte párszor az az úriember, felcsinálta, a gyereket el kellett vetetni, tönkrement lelkileg, jelenleg, ha jól tudom az anyjával él egy másfél szobás panellakásban és az anyuka nyugdíjából tengődik.

De legalább egyszer leszopott, szóval ennyi jót elmondhatok.

2014. dec. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Volt hasonló, egy ideig küzdöttem, nem volt semmi, utána haverságból próbáltam közeledni, de akkor sem ment túl egy bizonyos határon a csaj, tehát ha elhívtam valahová szórakozni, akkor mindig azt mondta, hogy oké, de aztán mindig elmaradt. Utána megnyíltam neki, elmondtam, hogy miért vagyok olyan, amilyen, erre mintha furcsa változás állt volna be nála, ő mondta, hogy ha itthon lesz, feltétlenül találkozzunk, el is mentünk sütizni, mondta, hogy majd még többször is találkozhatunk, bennem megint feléledt a remény, hogy hátha idővel kialakulhat benne valami, még azt is mondta, hogy együtt nézhetünk filmet nálunk, aztán el is tűnt, gondolom, a pasija miatt. Valahol én is sz.rul éreztem magam, hogy megpróbáltam belenyúlni a kapcsolatukba, de úgy éreztem, hogy ha ő így áll hozzá, akkor lehet esélyem.
2014. dec. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#5: Az ilyen idióta p.csák meg is érdemlik a sorsukat, sosem tanulnak semmiből.
2014. dec. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Érzelmeim voltak, bár nem kifejezetten szerelem, inkább fellángolás, de határozottan érzések. Tudtam, hogy semmi esélyem, ezért bele sem kezdtem a dologba. Elkezdtem másokkal ismerkedni, randizni. 1 év sem kellett, és életem szerelmét találtam meg.:) Akiért pedig nem harcoltam, azzal barátok vagyunk azóta is.


-Én megalázónak éreztem volna olyan pasiért futni, akinek párja van.

-Senkinek a kapcsolatába nem mászok bele, egy kicsit sem. Azért annyira se kétségbe esett, se gerinctelen nem voltam soha.

2014. dec. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

" Primitív f.asz."


Te nálam primitívebb vagy úgy néz ki nagyon.:D

2014. dec. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Volt ilyen de nem lett belőle végül semmi, találkozgattunk, szép és jó volt, sokat szexeltünk, de végül döntés elé állítottam és nem hagyta ott.

De megvolt az oka is.

2014. dec. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!