Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ilyen riherongyoknak semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen riherongyoknak semmi sem szent?

Figyelt kérdés

17 eves vagyok, volt (van) egy lany az eletemben akivel kb. 1honapja, hat az tulzas hogy kavarunk, de valami kialakuloban. Annyi biztosan hogy az en kezemet fogja a suliban, velem smarolt, stb. Ma arra megyek be, hogy egy vegzos csavo olelgeti ot, (es nem ugy, ahogy baratok szoktak egymast, amugy a lany egyidos velem) Elegge kiakadtam es mondtam neki, hogy reszemrol ennyi, mire azzal jott, hogy dehat nekem toleralnom kene azt hogy o joban van mas fiukkal.

Oszinten szolva ha ezt eloszor tapasztaltam volna, aztmondom, usse ko, de mar a 'kavarasunk' elott tapasztaltam/lattam, hogy ez a lany hetente mas fiukat olelget, egy hetig fuzi az agyat egynek, aztan tovabball. Es ez igy folytatodik, mindig 4-5 srac van kepben nala. (Azok a f.aszfejek meg mennek utana, mert bejon nekik es ennyi)

Mindenki szerint puhap.ocs vagyok, hogy en is mentem utana, de lassan egy honap utan ugy gondoltam, talan velem nem szorakozik...

Ti mit gondoltok?

17F


2014. dec. 18. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Talon pasi voltál... De nyugi, a leírásodból ugy tűnik a többiek is... Vagy csak szívtelenül válogat a pasik kozott
2014. dec. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát ha már előre tudtad, hogy ilyen, akkor mit csodálkozol? hogy majd TE megváltoztatod? ugyan..
2014. dec. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazabol nemtudom mit vartam :DD regota joban vagyunk, mint barat, tokeletes, tenyleg nagy szive van, meg rendes lany, mint BARAT....nemtudom mit vartam
2014. dec. 18. 22:55




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!