Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez jó ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó ajándék karácsonyra?

Figyelt kérdés

A barátom azt mondta ne vegyek neki ajándékot mert hogy ő a fiú ő vesz nekem de én akarok adni neki valamit ...

Ti mit szólnátok hozzá ha ezt kapnátok : arra gondoltam sütök neki szív alakú mézeskalácsokat egy nagyon amire ráírom hogy jobban szeretlek mint..... , meg sok kicsit amire pedig ezt írnám ...a sivatag az esőt (hirtelen csak ez jutott eszembe , tudom nem a legjobb) ti mit írnátok rá még kéne olyan 10 kb...és megcsókolnám (ez lenne az első csókja)


2014. dec. 19. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de szerintem ez nagyon cuki :)
2014. dec. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha valaki azt mondja, hogy ne vegyél neki ajándékot, akkor az az esetek legkisebb hányadában érti úgy, ahogy mondja.

Ilyenkor általában arra próbálnak applikálni, hogy igenis vegyél nekik, csak épp nem merik kimondani konkrétan, mert azt hiszik tolakodóan hangzana, szóval inkább csak éreztetni próbálják, hogy kell nekik valami.

2014. dec. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Dedó..
2014. dec. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1.szerintem ez baromi jó ajándék, én is csináltam már hasonlót a páromnak (nem sütit, hanem kicsi pillangókat, amikre szerelmes versekből írtam ki idézeteket), biztos fog neki tetszeni


2. aki ilyeneket mond és pont az ellenkezőjét gondolja az idióta, és ezt lányként mondom. a nőkre szokták mondani az ilyesmit, de sztem ez hülyeség. egy kapcsolatban legyünk már őszinték

2014. dec. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!