Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te mire gondolnál, ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mire gondolnál, ha a párod felbontaná a jegyességeteket?

Figyelt kérdés

A párommal úgy érzem, hogy elkapkodtuk a kapcsolatunkat. Javarészt az én hibám. Az a lényeg, hogy volt egy barátom 4 évig, vele jegyesek voltunk, meg már az esküvőt tervezgettük...közbe jött egy fontosabb dolog, ami miatt már nem volt minden a régi (nem megcsalás). Utána még 1 évig együtt voltunk, de mivel eldurvult a kapcsolat, úgy döntöttem, hogy szakítok vele. Őszintén szólva még mindig nem tettem rajta túl magam, azóta is szoktunk néha találkozni barátilag, de valahogy azokat az érzéseket idézi bennem, mint a kapcsolatunk elején. Véglegesen márciusban szakítottunk, azóta pedig nekem van egy másik barátom. Ő már tulajdonképpen akkor is fűzött, amikor még az exemmel együtt voltunk, és részben miatta is lett szakítás a vége. Szóval...vele meg olyan szenvedélyes volt a kapcsolatunk, hogy valami elképesztő. Ő pedig eljegyzett augusztusban, igen, pár hónap együtt lét után. Most pedig úgy érzem, hogy nagyon elhamarkodott döntés volt. Tudom, hogy java részt az én hibám, mert egy feldolgozatlan kapcsolat után menekülésképpen beleugrottam egy másikba, és még egy jegyességbe is. Vissza szeretném adni neki a gyűrűt, de félek, hogy mit gondolna. A mai napig kiszokott néha akadni azon, ha találkozok a volt pasimmal és lehet azt gondolná, hogy újra együtt vagyok vele vagy ilyesmi...szerintetek ezt hogy lehetne megoldani finoman?


22/L, barátom: 32/F



2014. dec. 20. 17:22
 1/4 RRR ***** válasza:

ez szép

talán az igazságot ,ha elmondanád

miért kell állandóan kitalálni valami hülye mesét??

miért nem lehet felvállalni a tetteinket,gondolatainkat????

2014. dec. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát,szerintem ezt sehogy nem lehet megoldani finoman..

Szépen mond el neki,azt amit itt nekünk..

2014. dec. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ő azzal teljesen tisztában van, hogy nem tettem magam túl az előző kapcsolaton. Az exemmel elég jól ismerik egymást, és tudja, hogy milyen kapcsolat volt a miénk. Ebben az eljegyzésben részéről is van egy kis turpisság, hogy legyen nagyobb a kötődés közöttünk, és még csak véletlenül se jusson eszembe az előző kapcsolat, csak sajnos ez nem így meg. Ha vissza is adnám neki a gyűrűt, szerintetek mit gondolna? Vagy ti mire gondolnátok, mi van a háttérben? A volt pasimra, meg hogy megcsalom vele?
2014. dec. 20. 17:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell vissza adni a gyűrűt, az még semmi, csak egy gyűrű.Ha majd a házasságról lesz szó majd akkor elmondod neki hogy még nem állsz rá készen.
2014. dec. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!