Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit ajándékoznátok egy 19...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ajándékoznátok egy 19 éves fiúnak 2 éves évfordulóra? Mit szoltok a vicces alsónadrághoz? Hol találok olyat?

Figyelt kérdés
Szó sincs arról, nem ismerem a barátomat eléggé, csak kifogytam az ötletekből. Szombaton leszünk 2 évesek. A képes dolgok kilőve...szóval?
2010. febr. 2. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Vegyél neki plazmatévét, iPOD-ot, XBox-ot, stb. ez a sláger.

Ha viszont értelmes, szívből jövő ajándékot szeretnél adni neki, akkor valami plüss szivet, vagy pl dohányosnak gravírozott öngyújtót, tollat, stb...

2010. febr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én hasznos dolgokat szoktam neki venni pl. megfigyelem,h. mire vágyik. Pl: telefonjához fülhallgató;géphez webcam/mikrofon,h. tudjon velem beszélni,karkötő,nyaklánc,alsógatyó jó ötlet,,én pl csináltam 1 nagy parafatáblát akasztott képekkel stb.nincs msot sok ötletem:)

16/L

2010. febr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Minden elektronikai cucca megvan,minden hónapban költünk vmire. Az öngyùjtó nem jó, pont most szokunk le:( reménytelen
2010. febr. 2. 20:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer szívalakú tortát süttettem... áírva, hogy boldog évfordulót és egy számgyertya... ha szeretitek az édeset akkor ez szerintem aranyos ajándék. Mellé valami apróság... vagy szerintem a legjobb ha azt a tortát esetleg a hálószobában fogyasztjátok... ;)
2010. febr. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még mindig a 10:35 vagyok: A vicces alsónadrág szerintem inkább névnapra jó, az évforduló az kicsit bensőségesebb "ünnep".
2010. febr. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szívalakú tortát már sütöttem,de az mindig nyerő volt. Most már a valentin napon gondolkodom:)
2010. febr. 12. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!