Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek előfordult már olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek előfordult már olyan, hogy nem a párotokkal töltöttétek a szilvesztert? Ha igen, mi volt az oka?

Figyelt kérdés
Most nem ilyen dolgokra gondolok, hogy valamelyikőtök épp dolgozott akkor, vagy ilyenek, hanem, hogy pl mindketten más baráti társasággal mentetek bulizni, vagy csak az egyikőtök ment, stb.

2014. dec. 21. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Friss kapcsolat miatt. Még nem igazán ismertük egymás családját/barátait és így inkább mindketten a saját baráti társaságunkkal voltunk.
2014. dec. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
pont összevesztünk. én elmentem bulizni, ő nem
2014. dec. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

1) dolgoztam...

2) épp nem volt...

3) épp dolgozok és ráadásul nincs is épp...

2014. dec. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Most szingli vagyok, de az elmúlt 4 szilveszterkor volt párom és egyszer sem töltöttük együtt a szilvesztert. Én nem szerettem az ő barátait, így eszem ágában nem lett volna velük lenni. Én a saját barátaimmal sem mentem sehova, mert nem szeretem a sok részeg állatot a szórakozóhelyeken - máskor sem megyek bulizni, miért épp a szilveszter lenne kivétel ezalól? A legutolsó 2 szilveszteremen egyébként vizsgára készültem, mert mindkétszer január 2-án volt a vizsga. Idén is itthon leszek, nyugtatom a macskámat, aki halálra van rémülve a petárda hangjától, filmet/sorozatot nézek, eszem a karácsonyi maradék sütiket, illetve apukám lencsefőzelékét, beülök egy kád forró vízbe egy pohárka borral, majd nyugovóra térek.
2014. dec. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Összevesztünk. Mind a ketten különböző buliba mentünk.
2022. jan. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!